𝒯𝒶𝓉𝓎𝒶𝓃𝒶

Ідеальний дует для пошкодженого волосся. Сила кератину в повній красі!

Ідеальний дует для пошкодженого волосся. Сила кератину в повній красі!
Ідеальний дует для пошкодженого волосся. Сила кератину в повній красі!
Ідеальний дует для пошкодженого волосся. Сила кератину в повній красі!

Для кращого результату шампунь і бальзам я беру в парі з однієї лінійки.

Більшість моїх засобів для догляду за волоссям в своєму складі містять креатин. Цей компонент надважливий, якщо воно пошкоджене.

Загальні враження від використання шампуню і бальзаму "Повне відновлення 5 з кератином XS" в мене дуже гарні. Обидва засоби в парі працюють чудово і повністю задовольняють мої очікування.

Шампунь напівпрозорий, в міру густий і щільний, в ньому безліч сяючих часточок. Аромат приємний і ніжний, він однаковий і в шампуні, і у бальзама, довго тримається на волоссі.

Шампунь дуже гарно піниться, можно навіть сказати, що шикарно. Голову я мию завжди 2 рази і при повторному ненесенні необхідна кількість скорочується більше, ніж вдвічі. То ж витрачається він економно.

Волосся промиває ретельно, але не до скрипу, зовсім його не сплутує і не робить жорстким. Діє бережно, абсолютно не сушить. Негативної реакції з боку шкіри голови не викликав (лупи, свербіжа і т.д.)

Бальзам не дуже густий, з приємною текстурою. В принципі, після шампуню йому не потрібно працювати над росплутуванням, бо в процесі миття зовсім не створюється колтунів, волосся і так пряме. А от якщо користуюся іншими шампунями і волосся може бути трохи сплутаним, то він добре справляється з цією задачею, а також прекрасно виконує свої інші функції.

Після використання обох засобів волосся з легкістю розчісується. Воно нереально гладке і приємне на дотик - м'яке і шовковисте, не обтяження. Завдяки кератину волосся не розпушується. У мене воно пошкоджене і посічені кінчики по всій довжині. Нерідко після інших шампунів волосся пухнасте, але після цієї парочки його стан ну дуже гарний.

Воно розгладжене, слухняне, не сухе на кінчиках, виглядає більш доглянуто. І візуально і тактильно - все чудово.

Буває після інших засобів (маю на увазі бальзам і шампунь), щоб добитися такої гладкості, мені потрібно нанести багато засобів, нашаровуючи їх. Це різні спрей-кондиціонери, незмивні креми/флюіди і т.д. А в комбінації "Повне відновлення 5 XS" мені достатньо лише термозахисту.

Едине, що можу відмітити про шампунь - це те, що волосся після нього втрачає свіжість вже на другий день, але це стосується тільки коренів, довжина виглядає добре. Шкіра голови в мене жирна і в принципі це є нормою. Голову я мию через день. Тобто чистоту шампунь не продляє і скоріш за все для такого типу підійде для частого миття. Але для мене це не являється суттєвим недоліком, бо мало які шампуні забезпечують мені довшу чистоту. Якщо такі і попадалися, то вони пересушивали волосся, а такі жертви мене не влаштовують.

Підсумовуючи висновки з впевненістю відмічу, що ця лінійка дуже класна і варта уваги. Для пошкодженого волосся - це топ. Обидва засоби прекрасно доглядають за волоссям і покращують його стан.

Ідеальний дует для пошкодженого волосся. Сила кератину в повній красі!
Ідеальний дует для пошкодженого волосся. Сила кератину в повній красі!
Ідеальний дует для пошкодженого волосся. Сила кератину в повній красі!