Євгенія 👩

Напевно, що остання makeup-розпаковка цього року💖

Напевно, що остання makeup-розпаковка цього року💖

Всім привіт ✌️

Сьогодні хочу поділитися своїми останніми покупочками в цьому році, та трошки похвалитися своєю ялинкою🤣. Розпаковка маленька, але все потрібне):

  • Пінка для обличчя очищувальна з молочною кислотою й екстрактом центели азіатської від Relance
  • Тонік-міст для обличчя зволожувальний з ніацинамідом і Na-PCA від Relance
  • Маска для обличчя оновлювальна з рожевою глиною й екстрактом граната від Relance
  • Крем для рук і нігтів з кератином, сріблом і екстрактом арніки від Shelly
  • Олія для нігтів і кутикули з екстрактом грейпфруту та вітаміном А від Shelly
  • Пілінг-скатка для рук і ніг з AHA-кислотами, алое вера й екстрактом м'яти від Shelly
  • Відновлюючий комплекс для волосся з шовком "Silk Infusion" від CHI
  • Шампунь проти лупи Сульсена
  • Набір тканинних патчів під очі з колагеном Purederm
  • Ефірна олія мандарини натуральна від Mayur
  • Фірмовий пакет від MAKEUP

2 пробничка прийшло у подарунок:

  • Очищувальна і відбілювальна маска з оксидом цинку і вітамінами РР, В1, Е, А, В7 від Sane
  • Крем для обличчя зволожувальний з гіалуроновою кислотою та колагеном від SKINBAR

Дуже тішуся, що майже всі продукти цієї розпаковки - це українські бренди💙💛

Ділюсь першими враженнями👇

Напевно, що остання makeup-розпаковка цього року💖

Як тільки я прийшла у клуб, то мені постійно траплялися позитивні відгуки про продукцію бренду Relance. От нарешті, я наважилася на догляд від них). Щоправда, в мене ще не закінчилився догляд від Avene та Pyunkang Yul, тому з тоніком та пінкою, скоріш за все, я буду знайомитися вже в новому році).

А от з маскою познайомилася вже 👌

Перші враження від Relance дуже позитивні, флакончики такі красиві, естетичні, а продукти - ароматні🥰.

Спочатку я йшла до бренду за умивашкою і тоніком, виявилося, що зараз проходить акція і при покупці 3-х продуктів, товар із найменшою вартістю дістається вам безкоштовно). Таким чином, у мене з'явилася ще й маска з рожевою глиною, нею вже встигла скористатися і можу сказати, що:

  • Вона має щільну, насичену текстуру та приємний аромат.
  • Руками та пензлем її розподілити проблематично, тут потрібен спеціальний шпатель).
  • Маска приємно лежить на шкірі і дає легкий охолоджуючий еффект.
  • Легко вимивається теплою водою, не сушить, не стягує та не залишає на шкірі ніяких неприємних відчуттів.
  • Відмінно вирівнює тон, шляхом освітлення.
  • Трохи звужує пори та освітлює чорні цятки.
  • Освіжає і трохи тонізує).

Маска сподобалася, буду користуватися із задоволенням та мабуть, що замовлю повторно👌

Про інші продукти напишу докладніше через деякий час)

Бренд Shelly став для мене приємним відкриттям цього року. Бренд виготовляє неймовірно крутезні продукти для ручок і ніжок та має дуже приємні ціни).

У цій розпаковці у мене 3 продукти від Shelly:

  • Пілінг-скатка для рук і ніг з AHA-кислотами, алое вера й екстрактом м'яти. У мене була рожева пілінг-скатка бренду, яка викликала в мене захват. Вона дуже м'яко очищує і відлущує, пом'якшує і робить шкіру дуже гладенькою. Впевнена, що зелена скатка працюватиме не гірше).
  • Крем для рук і нігтів з кератином, сріблом і екстрактом арніки - користуюся вже тиждень і це ВАУ! Крем дає глибоке зволоження та живлення шкіри, добре утримує вологу. Відмінно пом'якшує, робить шкіру гладкою та шовковистою. Найкращий крем для рук у моїй косметичці (хай простить мене Mareve🤣). Шкода, що замовила міні-версію, наступного разу буде повний об'єм.
  • Олія для нігтів і кутикули з екстрактом грейпфруту та вітаміном А - поки не користувалася, але формат дуже зручний, з часом поділюся враженнями).
  • Шампунь проти лупи Сульсена - це вже класика на моїй поличці у ванній кімнаті. Мій хлопець користується цим шампунем на постійній основі, а я – кілька разів на місяць. Він добре, глибоко очищає шкіру голови і дійсно допомагає позбутися лупи в найкоротші терміни. Єдиний мінус - після цього шампуню потрібне гарне зволоження, тому що волосся підсушує, особливо по довжині.
  • Відновлюючий комплекс для волосся з шовком "Silk Infusion" від CHI - ця покупка під 100% впливом спільноти, бо про CHI вже написала кожна😂. Використовувала олійку лише раз, аромат приємний в ефекті нічого особливого поки що не помітила. Величезний плюс, що не жирніть волосся. Потестую ще якийсь час, потім сформую остаточний вердикт👌
  • Набір тканинних патчів під очі з колагеном Purederm - ці патчі постійно в моєму холодильнику), я їх обожнюю. Вони чудово знімають набряклість, освіжають погляд, трохи освітлюють темні кола і дають непогане зволоження. Мені подобається ефект від цих патчів, набагато більше, ніж від гідрогелевих, а ціна – казка-пісня).
  • Ефірна олія мандарини натуральна - для створення святкової атмосфери). Олія має дуже приємний мандариновий аромат, одразу якось і новорічний настрій з'являється. Купила для того, щоб капати у ванну та по всій квартирі, щоб був цей новорічний, мандариновий аромат. Бренд пропонує використовувати масло для обличчя та тіла, але я навряд чи це робитиму, а там як піде).
  • Фірмовий пакет MAKEUP - для новорічних подарунків. Я часто замовляю цей пакет, тому що мені подобається його лаконічний дизайн), ну не люблю я всі ці блиски, ялинки і т.д. Пакет місткий, міцний і дуже симпатично виглядає під ялинкою).
  • Очищувальна і відбілювальна маска з оксидом цинку і вітамінами РР, В1, Е, А, В7 від Sane
  • Крем для обличчя зволожувальний з гіалуроновою кислотою та колагеном від SKINBAR

Якщо чесно, то я не великий поціновувач цих брендів, тому вау-ефекту від продуктів не чекаю, потестую, розповім про враження і сподіватимусь, що мене не обсипе😂

Дякую за увагу💕