Demchenko Alina

Відчуй себе Індіаной Джонсом, разом з Police To be Green

Відчуй себе Індіаной Джонсом, разом з Police To be Green
Відчуй себе Індіаной Джонсом, разом з Police To be Green
Відчуй себе Індіаной Джонсом, разом з Police To be Green
Відчуй себе Індіаной Джонсом, разом з Police To be Green

Щось я вже і забула, що потрохи, поповнювала кількість ароматів мого чоловіка😂😂😂. Авжеж, з пробниками він ознайомився, але я не могла чекати вічність і вирішила взяти йому туалетну воду на кожен день.

Вибір пав на легкий аромат від бренду Police. Вже багато з вас знають про ці черепки і вже навіть встигли ознайомитись з ними.

Аромат To Be Green - унісекс. І в цьому моя велика таємниця, бо я б і сама носила цей аромат. Але нажаль, моєму чоловіку він сподобався ( знала б, брала об'єм побільше).

Дизайн всієї колекції, прослідковується і в цьому. На відмінно від моїх, він зроблений з прозорого скла, в якому знаходиться прозора рідина з ледь помітним забарвленням. Коробка ж , на цей раз, не має глянцевою поверхності і букви просто випуклі, трошки профарбовані білою фарбою. Вся справа в тмоу, що саме це пакування зроблено з переработаного паперу і підлягає повторній переробці. Також, як я зрозуміла, формула аромату є веганською. Я думаю що така турбота - є великим плюсом ) .

Як тільки я побачила цей череп, перше про що я подумала - фільм про Індіану Джонса. Я прям уявила себе в джунглях, біля красунчика Харісона Форда, тікаючою від великого валуна. Але погодьтесь, схожість дизайну флакону з мезоамереканським артифактом - присутня. Можливо більше через дизайн, в голові домальовується картинка прекрасного Теотіуакана і палкого сонця на шкірі.

Прямо з флакону, аромат відчувається доволі бальзамічно, але легко , наче свіжо скошена трава. Якщо принюхатись - пробиваєтья легенька кислинка, яку я навіть не помічала, через активні зелені ноти. Як тільки аромат потрапляє на шкіру , кислі ноти стають більш активними. Стає більше помітний і кардамон. Це доволі впізнаваємий пряний аромат, який має щось схоже з лікарськими травами і має в собі щось холодне. Кисла нота, яка виступає в самому початку, має теплі цитрусові натяки. Схоже на кожуру від мандарину. Старт видався доволі бальзамічним , як на мене, що багато дівчат сприймають більше як чоловічий аромат.

Коли аромат трошки заспокоюється на шкірі, в гру вступає середина композиції. Мені ж вона здається мильною. Такий розклад аромату спершу налякав мене. В середині, після бальзамічно-цитрусового старту, дивно було почути саме такі ноти. Це щось кришталеве світле, чисте, на грані з білоквітами, але не солодке. Я не полюбляю мильні ноти, але ці виявились доволі комфортними, не тільки для мене, але й для мого чоловіка.

Поступово, аромат нагрівається. Це навіть відчутно по тому, як кардамон, який грав на старті, знову з'явився, змішавшись з мильньною чистотою. Аромат починає грітися. Я думаю всі помічали подібний процес, коли з холодного, аромат стає теплим. Тут же це відчувається дуже помітно. Мильна нотка здається більш солодкою, а кардамон - здобуває дерев'яні ноти. На прикінці вже дуже чітко грає дерево і пряність, а у самому кінці, близько до шкіри - ваніль.

Що ж по нотам ?

  • Старт : кардамон, лимон та мандарин. Початкові ноти це саме те, що відчувається найбільш чітко. Можливо сказати що там саме мандарин і лимон буде складно, але людина яка просто понюхає аромат в перший раз, легко відповість що там спеції і цитрус. Такий початок аромату мене і закохав в себе.
  • Середні ноти: Фіалка, Жасмін і Піон. Що ж, чому мильні ноти - я впринципі можу зрозуміти. Але жодна квітка не грає гучно і не виділяється. Ну хіба що фіалка, яка дає цю пудровість, яку холод піона і робить мильною.
  • Базові ноти : Ваніль , Кедр і Сандал. Кедр відчувається більш активно, а ваніль і санал лише додають теплоти і легкого солодкого присмаку.

Варто відмітити, що зі всіх аромат Police, цей має чіткі етапи розкриття. Туалетна вода не звучить плоско і ця гра холодного, кислого, мильного і теплого - може лякати.

Аромат - дуже достойний за свої кошти. Я б навіть сказала, що звучить дорожче своєї цінової категорії. Але рекомендую саме затестити його на собі. Можу сказати, що літом, мильна середина доволі стійка і може душити. Для тих хто любить кардамон - цей аромат стане дуже доречним. Більше рекомендую чоловікам, але якщо ви любите фужерні аромати , я думаю що він може сподобатись.

Особисто я, поки чоловіка нема - трошечки користуюсь ним ))) І він про це знає)))

Відчуй себе Індіаной Джонсом, разом з Police To be Green
Відчуй себе Індіаной Джонсом, разом з Police To be Green
Відчуй себе Індіаной Джонсом, разом з Police To be Green
Відчуй себе Індіаной Джонсом, разом з Police To be Green
Відчуй себе Індіаной Джонсом, разом з Police To be Green