wowmom

Той випадок, коли раніше купувала цю туш більше 10 разів, і залюбки купила б знов

Той випадок, коли раніше купувала цю туш більше 10 разів, і залюбки купила б знов
Той випадок, коли раніше купувала цю туш більше 10 разів, і залюбки купила б знов

Привіт, красуні!

А ви знали, що якщо ввести в пошуку на сайті слово "Eveline", то перший товар, який вам видасть буде саме туш Eveline Extension Volume Definition&Deep Carbon Mascara. Більше 3000 відгуків, неймовірно високий рейтинг і така популярність. В чому ж секрет?
Мені важко відповісти на це запитання, проте особисто я купувала її більше 10 разів, а це вже про щось каже. Навіть більше, я, свого часу, підсадила на неї своїх подружок, тому що:
а) туш бюджетна;
б) туш дуже якісна.

Той випадок, коли раніше купувала цю туш більше 10 разів, і залюбки купила б знов

Вона має невеликого розміру силіконову щіточку, якою зручно промальовувати вії від коренів до самих кінчиків. Вона чудово розділяє кожну волосинку, і не створює ефект "павучих лапок".

В мене і від природи, і завдяки різним сиворіткам для росту, свої непогані вії, але мені хочеться, щоб вони були ще довшими та виразнішими.
І якщо б я обирала між об'ємною тушшю або подовжуючою, то я б обрала другий варіант.

Туш Eveline я наношу в два-три шари, і отримую той результат, який мені подобається і абсолютно влаштовує.
Вона круто подовжує вії, і робить їх такими пухнастими.
Ні, з нею навряд чи вийде гіпер об'єм, але з нею здається що волосинок стало більше:-)

Туш гарно тримається на протязі дня, не осипається (але таке може виникнути, якщо вона починає підсихати), та змивається без проблем міцелярною водою. Абсолютно комфортний, на мій погляд, екземпляр для щоденного використання.

І я залюбки знову куплю Eveline Extension Volume Definition&Deep Carbon Mascara, бо знаю, що з нею я отримаю завжди стабільно чудовий результат. Не дарма ця туш бестселер у бренда.

Дякую за увагу 😘