Mariya Trofimova

Розпіарені Ellips. Чи варті своїх коштів?

Розпіарені Ellips. Чи варті своїх коштів?

Саме ці капсулки мені порадила перукар, неймовірно зручно олійка і термозахист в одному.

Для тесту є такій чудовий варіант - блістер на 6 штук.

Дозвольте трошки понудіти.

Хоч в назві написано "Вітаміни для волосся" собою воно представляє вітаммінно-силіконову рідину, яка здатна лише покращити візуальний вигляд волосся, єдині вітаміни, які можуть глобально вплинути на якість волосся в сенсі структурних змін - приймаються всередину.

Що у складі:

Cyclopentasiloxane, Dimethiconol, Phenyl Trimethicone, Fragrance, Tocopheryl Acetate, Aleurites Moluccana Seed Oil, Soybean (Glycine Soja) Oil, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Panthenyl Ethyl Ether, Retinyl Palmitate, Pistacia Lentiscus (Mastic) Gum, Ascorbyl Palmitate, Caprylic/Capric Triglyceride, BHT.

Силікони:

  • Cyclopentasiloxane: забезпечує гладкість і легкість нанесення.
  • Dimethiconol: поліпшує текстуру продукту та надає волоссю блиск.
  • Phenyl Trimethicone: може покращувати текстуру та відчуття на шкірі та волоссі, надаючи їм гладкість та блиск.

Ароматизатори:

  • Fragrance (всього один і на тому дякую)

Вітаміни та Антиоксиданти:

  • Tocopheryl Acetate: ацетат вітаміну Е, який має антиоксидантні властивості.
  • Panthenyl Ethyl Ether: про-вітамін B5, який може поліпшити стан волосся.
  • Retinyl Palmitate: палмітат вітаміну А, який може покращувати стан шкіри.
  • Ascorbyl Palmitate: палмітат вітаміну C, який також є антиоксидантом.

Рослинні масла та екстракти:

  • Aleurites Moluccana Seed Oil: олія з насіння кукуі, яка живить і зволожує шкіру та волосся.
  • Soybean (Glycine Soja) Oil: олія сої, яка може мати зволожуючі властивості.
  • Aloe Barbadensis Leaf Extract: екстракт алое вера, відомий своїми заспокійливими і зволожуючими властивостями.
  • Pistacia Lentiscus (Mastic) Gum: гума мастіксу, яка може мати антиоксидантні та заспокійливі властивості.

Інші компоненти:

  • Ethylhexyl Methoxycinnamate: хімічний фільтр, який використовується у сонцезахисних засобах.
  • Caprylic/Capric Triglyceride: тригліцериди каприлової та каприк кислот, які служать як зволожуючі агенти.
  • BHT: бутілгідрокситолуен, який є антиоксидантом і використовується для збереження стійкості продукту.
Розпіарені Ellips. Чи варті своїх коштів?

Одна капсулка - 1 мл, в теорії, це одне використання, але мені потрібна всього половина (власне, на фото приблизно половина вмісту капсули). З цього випливає жирний мінус, де це все добро зберігати, бо викидати половину продукту виходить якось дуже нераціонально і максимально не вигідно.

Підкупає ароматом, віддушка дуже припала мені до душі, але тримається на волоссі всього декілька годин.

Після використання волосся стає гладеньким, м'яким та блискучим. Напрошується лише одне питання.

Це все?

Власне, ефект як і після інших незмивних засобів з більш приємною ціною, наприклад той самий Brelil який в три рази дешевший, тому з Brelil я вирішила його і порівняти.

На одну половину волосся нанесла Ellips, на іншу Brelil Cristalli Illuminating. Після сушіння феном воно виглядало ідентично з обох боків, вже готувалась затаврувати Ellips "фуфлом".

Але як то виявилося, є різниця🤔.

Правда лише через декілька годин я це помітила, коли вирішила розчесати волосся, частина де був Brelil - електризується та присутня сплутаність, а на частині з Ellips ситуація інакша.

Волосся більш зволожене та важке, не плутається, зовсім трошки електризується, "торчуни" по довжині менше виділяються.

Однозначно, вони своїх коштів вартують.

Цікаво спробувати й інші олійки Ellips, порадьте свої улюблені 🙏