Viktoria Ilnytska

Мої фаворити у догляді за волоссям

Мої фаворити у догляді за волоссям

Зранку був догляд за обличчям-ввечері за волоссям💇🏼‍♀️

Скажу відверто-я лінуюся робити маску раз на тиждень, з нею ж не посидиш 3 хвилини😅 Але виходить кожні два тижні🙌🏼 А от бустер та олійка застосовуються після кожного миття.

Тож почнімо:

Цю масочку я повторюю досить часто і вже роками нею користуюсь. Якось мені перукар поставила її на волосся і мені сподобалось від самого аромату, який відчувається довго, до результату✨ Тоді я придбала у перукаря на розлив і почала купувати на постійній основі. Пробувала різні маски, але завжди повертаюсь до цієї.

Отже ця маска від корейського бренду Daeng Gi Meo Ri:

  • має інтенсивний аромат який розноситься на усю ванну кімнату, але це не медовий аромат, щось дуже свіже і приємне, травʼяне наче. Може не усім сподобатись, та мені норм, на волоссі залишається ніжний аромат, ніби парфумів якихось;
  • текстура вʼязка, на шкірі рук відчувається холодок, напевно через ментол у складі;
  • тримаю 15 хвилин - стільки мені перукар витримувала, хоча виробник зазначає - до 5 хв, змиваю теплою водою;
  • відновлює та живить волосся (для фарбованого маст хев)

Про цю сироватку від українського бренду EVO derm я писала у цьому дописі:

https://club.makeup.com.ua/post/27040/

Тоді, я вже пару разів встигла покористуватись нею й чим більше разів наношу її, тим кращий ефект спостерігаю✨

  • має легку та рідку кремову текстуру;
  • аромат ніжний, приємний
  • достатньо нанести пару крапель на долоні, розтерти й нанести на довжину волосся(як сухого, так і вологого можна);
  • волосся стало помітно здоровішим та не ламається, посічених кінчиків не помітно
  • надає блиск та еластичність

На жаль, нема на мейкапі її, аби прикріпити вам(

Про ці олійки напевно що усі чули, бачили, а багато з вас й тестили🙌🏼

Для мене вони стали любовʼю з першого затесту і щоб не ставати перед муками вибору, я купую по пластинці з різними олійками у складі та роблю мікс🪄 Для мене вони усі ідеальні)

  • надають мʼякість та блиск волоссю;
  • захищають від пошкоджень фену чи плойки;
  • легко розчісується волосся;
  • відновлюють та наповнюють волосся;
  • аромати просто неймовірні🤤 інколи не знаю який кращий

Постійний догляд за волоссям для мене такий же важливий як і за обличчям, тим більше, що раз на півтори року ходжу на ейртач🪄 Тож я стараюсь не нехтувати використанням додаткових засобів після кожного миття, а це - сироватка та олійка обовʼязково🙌🏼 Я жодного разу не робила ні кератин, ні холодне відновлення, ні гарячу стрижку…, нічого окрім фарбування волосся. А фарбувалась як і професійно, так і в домашніх умовах, якийсь період була взагалі кольору темний шоколад та потім повернулась до світлого кольору😅 Поносило моє волосся, словом зараз я тільки фарбуюся у професіонала своєї справи і далі лише доглядаю косметикою для волосся✨Кінчики підстригаю раз на 5-6 місяців, минулого разу підстригалась у жовтні☺️ Маю надію що комусь з вас стане корисним мій досвід🤍