Lytvynenko

Сироватка з транексамовою кислотою й ніацинамідом Cos De BAHA

Сироватка з транексамовою кислотою й ніацинамідом Cos De BAHA

Придбала за рекомендацією дерматолога, аби використовувати у ранковій рутині.

З брендом Cos De BAHA знайома тільки заочно, але дуже люблю корейські продукти і сумнівів навіть не було, хотіла якнайшвидше почати користуватися.

І багато з вас знають про чималий асортимент сироваток з різноманітними активними компонентами від Cos De BAHA.

Саме ця, з транексамовою кислотою й ніацинамідом, спрямована на висвітлення пігментації та слідів постакне.

Загалом, бренд корейський, продукт вироблений в Кореї, і класифікують вони себе, як натуральна доглядова косметика.

Сироватка з транексамовою кислотою й ніацинамідом Cos De BAHA
Сироватка з транексамовою кислотою й ніацинамідом Cos De BAHA

Сироватка представлена у скляній пляшці, обʼємом 30 мл, зі зручною піпеткою. Тут все подобається. Мені лиш не дуже зручно дивитись на рівень залишку продукту, адже наклейка на пляшці наклеєна майже по колу, з маленькою щілинкою.

Консистенція - звичної сироватки: дещо густа рідина прозорого кольору.

Запах, неочікувано для мене, відсутній.

Відчуття на шкірі: сироватка чудово розподіляється по шкірі і добре ковзає. 2-3 краплі вистачає на все обличчя та залишки йдуть на шию. Єдиний мінус, що я визначила в продукті, вона залишає липкість 😔 після всмоктування засобу це менш виражено, а після нанесення крему зникає зовсім.

  1. Aloe Barbadensis Leaf Ext. (Екстракт листя алое вера): Заспокійливий та зволожуючий компонент.
  2. Tranexamic Acid (Транексамова кислота): Зменшує покраснення та нерівності шкіри.
  3. Niacinamide (Ніацинамід): Покращує текстуру шкіри, зменшує пори та робить тон шкіри рівнішим.
  4. Glycereth-26 (Гліцерет-26): Зволожує та пом'якшує шкіру.
  5. Betaine (Бетаїн): Зберігає вологу, робить шкіру гладенькою та м'якою.
  6. Propanediol (Пропандіол): Вологозберігаючий агент.
  7. 1,2-Hexanediol (1,2-Гександіол): Збільшує стабільність та тривалість продукту.
  8. Sodium Hyaluronate (Гіалуронат натрію): Інтенсивно зволожує та зменшує втрату вологи.
  9. Allantoin (Алантоїн): Заспокоює та поліпшує зовнішній вигляд шкіри.
  10. Xanthan Gum (Ксантанова кумаринка): Забезпечує консистенцію та текстуру продукту.
  11. Citric Acid (Лимонна кислота): Регулює рівновагу pH.
  12. Camellia Sinensis Leaf Ext. (Екстракт листя чаю): Антиоксидант, що захищає шкіру від вільних радикалів.
  13. Sambucus Nigra Flower Ext. (Екстракт квітів бузку): Може мати антивірусні та антиоксидантні властивості.
  14. Momordica Charantia Fruit Ext. (Екстракт плодів карликового гірчичника): Містить антиоксиданти, може поліпшувати стан шкіри.
  15. Leontopodium Alpinum Ext. (Екстракт леонтоподіуму альпійського): Може мати протизапальні та антиоксидантні властивості.

На цей склад можна дивитись вічно 🫠 багато дійсно робочих компонентів. Шкідливих, небезпечних складників я тут не бачу.

З весни цього року маю на лобі пігментну пляму незрозумілого походження.

Намагалася висвітлити вітаміном С у вигляді крему Dr.Ceuracle Pure VC Mellight Cream- https://club.makeup.com.ua/post/17430/.

Також сироваткою L'Oreal Paris Revitalift Clinical Vitamin C - https://club.makeup.com.ua/post/18709/

Не вдалося нічим з вище згаданого.

А результат від Cos De BAHA бачите самі на фото)

Хочу додати ще про вплив на стан шкіри і колір загалом. Обличчя більш світле, тон рівніший. Сама пляма менш помітна і сподівюся, згодом зникне зовсім.

Висновки: раджу сміливо, бо закохалася у неї сама 🥰 Дія та ефект сироватки на обличчі) Тепер маю питання трохи не по темі, що робити зі зморшкою? 😆