yashinoki

14 грудня

14 грудня

🤗Питання до вас: Чи прикрасили Ви вже ялинку? Чи маєте якусь особливо улюблену ялинкову прикрасу?

(Я ще ні!😱 Але завтра обовʼязково. Маю ніжні почуття до прикраси у вигляді будиночку. Облізлої і милої, якою тішаться вже 3 покоління нашої родини)

👀Цікавий факт: В час Другої світової війни жінки так хотіли виглядати модно, що нестачу панчіх компенсовували косметикою. Вони тонували ноги і малювали олівцем стрілки та резинки. А в цей час нейлон використовували у виробництві парашутів для військових.

🤍 Хоча в мене є фаворит серед ретиноїдів Medik8 Crystal Retinal, я хотіла б похвалити цю ретиноїдну олійку в капсулах від Oskia - Super-R Retinoid Capsules 0.5% HRP. HRP (Hydroxipinacolone Retinoate) - це четвертне покоління ретиноїдів, допомагає боротися зі зморшками, пігментацією та акне. В складі ще є провітамін D3, стабільний вітамін С (інкапсульований аскорбіл тетраізопальмітат), куркума, інкапсульваний коензим Q10, гемі-сквалан. За текстурою - це суха олійка, яка миттєво всотується. Не містить ароматизаторів. ✨

14 грудня