Juli Butik

Лужний пілінг для ніг "Ментол" для глибокого очищення шкіри стоп My Nail Callus Remover

Лужний пілінг для ніг "Ментол" для глибокого очищення шкіри стоп My Nail Callus Remover
Лужний пілінг для ніг "Ментол" для глибокого очищення шкіри стоп My Nail Callus Remover
Лужний пілінг для ніг "Ментол" для глибокого очищення шкіри стоп My Nail Callus Remover
Лужний пілінг для ніг "Ментол" для глибокого очищення шкіри стоп My Nail Callus Remover

Цей пілнг добре усуває ороговілі частинки шкіри стоп, класний засіб який економить час та зусилля на проведення педикюру вдома.

Під час роботи з пілінгому треба обов'зково одягати рукавички так як він може пошкодити шкіру, наносити його також треба тільки на ороговілі ділянки.

Перед нанесенням засобу я розпарюю ступні, потім наносю пілінг. В інструкції сказано що потрібно тримати 1 хвилину, але це замало. Я витримую його хвилин 10, та замотую стопи в харчову плівку. Потім використовую педикюрну пилку.

Лужний пілінг для ніг "Ментол" для глибокого очищення шкіри стоп My Nail Callus Remover
Лужний пілінг для ніг "Ментол" для глибокого очищення шкіри стоп My Nail Callus Remover

Aqua, Potassium Hydroxide, Carbomer, Propylene Glycol, Glycerine, Menthol.

Результатом я задоволена.

Засіб дійсно добре виконує свою функцію, п'яточки після нього дуже ніжні та доглянуті