Demchenko Alina

База під тіні GlamBee Keeper Transparent Eyeshadow Base

База під тіні GlamBee Keeper Transparent Eyeshadow Base
База під тіні GlamBee Keeper Transparent Eyeshadow Base
База під тіні GlamBee Keeper Transparent Eyeshadow Base

Ні для кого не секрет, що спільнота Makeup Club надихає на різноманітні макіяжі, в тому числі з використанням яскравих кольорів і АВЖЕЖ спарклім та шимерів. Але не одна я стикалась з проблемою, що інколи досить складно передати ту красу яку ми бачимо в рефілі - на шкіру.

І тут на допомогу, нам приходить бюджетний засіб від бренду GlamBee. Це база під тіні, яка допомгла мені краще розкрити деякі палетки.

Продукт находиться у невеличкій тубі, з тонесеньким носиком, які часто бувають в тубах з під крему для очей. Об'єм продукту - 10г. Завдяки подібній упаковці - база не контактує з повітрям, а носик додає цьому процесу зручності, банально - легше дозувати продукт.

Текстура данного засобу доволі щільна, але зовсім не відчувається на повіках. Вона не розтікається, гарно розподіляється як пальцем, так і плоским пензлем ( останній спосіб я використовую, коли мені потрібно нанести базу вже на кольорову підложку) , має бежевий відтінок з невеличким шимером. Коли засіб підсихає - колір зникає і з'являється липкість. Має звичайну кремові віддушку, яка віддає класичною помадою)

База під тіні GlamBee Keeper Transparent Eyeshadow Base
База під тіні GlamBee Keeper Transparent Eyeshadow Base
База під тіні GlamBee Keeper Transparent Eyeshadow Base

На базі, кольори розкриваються яскравіше. Але через це, перший час я не могла потоваришувати з продуктом. Було дуже видно перехід кольорів, там де закінчується база і через це макіяж міг виглядати не зовсім акуратно.

Я так і не навчилась це акуратно робити, але незамінним цей продукт став саме через шимер.

Спаркли з палеток LAMEL HOPE, LAMEL Myth of Utopia та LN Pro Multi-Finish Eyeshadow Pallette ( яку доречі, багато хто не зрозумів і поставив низьку оцінки саме через спаркли) - засяяли буквально як тисячи зірок.

Тіні/спаркли/шимери - тримаються дуже добре і довго. Вони не осипаються, не тускніють з часом. Чесно кажучи не засікала скаільки тримається подібний макіяж, але години 3 - 4 він точно як новенький. ( Та й зараз коли робила свотчі - витерла руку серветкою сухою. Без бази і слідів нема, з базою - наче на клею).

Хочу попередити про деякі нюанси роботи з базою :

-Якщо наносити забагато засобу, він буде склеювати повіки і відчуватися на шкірі

-Краще наносити на закрите око, бо інакше засіб підкреслить складочки

-На кольорову підложку, треба наносити тонесенький шар, що б не з'їсти тіні що були знизу.