O’Ostah

Мій топ-3 від Inebrya

Мій топ-3 від Inebrya

Із брендом Inebrya я знайома вже років 5. Першим продуктом була фарба, яку я піддивилась у свого колориста: ідеальний холодний тон без рудих акцентів, яка на 100% зафарбовує сивину і не впливає на якість волосся . Про неї я обов’язково розповім в іншому дописі, а сьогодні хочу показати свій топ доглядових засобів, які я можу сміливо радити вам, мої б’юті-подружки.

Коли я вперше зробила кератинове вирівнювання, то почала пошуки безсульфатного шампуня, який буде гарно промивати і подовжить ефект від процедури. Ice Cream Keratin саме такий: він створений спеціально для догляду за волоссям після хімічного впливу.

Особливості:

  • з кератином;
  • має рН5,5 (якщо ви зробили кератин, то діапазон має бути 4,5-5,5);
  • непогано піниться, як для безсульфатного.

Кому підійде?

  • дівчатам після ботоксу або кератину;
  • після завивки;
  • пухнастикам, особливо в осінньо-зимовий період.

До речі, маска і кондиціонер із цієї серії мене не вразили, а ось пляшка такого шампуня постійно є у ванній кімнаті, чередую його з іншими. І ще: він досить рідкий, тому рекомендую купувати одразу великий обʼєм.

Термозахист у найзручнішому форматі, який я тільки зустрічала. Розпилення - ніби вуаль, тому просто неможливо обтяжити волосся. Але це не єдиний плюс!

  • це термозахст і антистатик в одному флаконі;
  • можна наносити на вологе волосся перед сушкою феном або на сухе - перед прасочкою;
  • із ним волосся легше вкладається;
  • замінює незмивашки: надає блиск та м’якість.

У мене в старому дизайні, зараз має більш естетичний вигляд. В коментарях дівчатка пишуть, що виробник змінив не тільки етикетку, але і аромат. Хто вже користувався - напишіть, як вам. Бо мій має просто нереальний запах стиглого кавунчика.

Чому саме ці кристали? Я не можу сказати, що вони сильно вирізняються дією серед інших. Проте мають одну суттєву перевагу саме для мене. Можете вважати мене дивною, але деякі незмивні засоби викликають у мене запалення на щоках. Не знаю який саме компонент за це відповідає, та інколи після нової олійки у мене могли з’являтись болючі підшкірники. Так ось із  Fluid Star такої реакції не було ніколи.

Переваги:

  • додає блиск
  • запобігає сплутуванню кінчиків
  • зволожує
  • діє до наступного миття голови
  • якщо не купатись у ньому, то волосся не жирнить.

А які ваші улюблені продукти від Inebrya ?