Pavlova_Inna

🎁 дарую

🎁 дарую

MASIL - це корейський бренд професійної косметики, що робить наголос, при створенні своїх засобів, на насиченість складу та високу концентрацію компонентів, які підтверджують насправді свою ефективність, і ви бачите результат вже через кілька застосувань.

Такі засоби ідеально підійдуть для регулярного застосування всіх типів волосся, а особливо салонний догляд від MASIL сподобається власникам ламкого, сухого, пошкодженого, посіченого, пофарбованого і тонованого, тонкого, жорсткого волосся, у тому числі жирного біля коріння, а також для волосся, яке часто піддаються термічній дії (сушіння феном, плойка і т.д.).

Masil Masil Masil

Те чим користувалась я, хочу щоб і спробували ви🤫

Отже, дівчата, напишіть в коментарях ваш beauty лайфхак і 29 грудня я виберу когось з вас і відправлю ці 10 позицій⬇️

Буду вдячна за підписки та лайки😘❤️

10 позицій:

1) Шампунь Masil 5 Probiotics Color Radiance Shampoo для захисту кольору волосся, з пробіотиками, 8 мл;

2) М'який безсульфатний шампунь Masil 5 Probiotics Apple Vinegar Shampoo з пробіотиками та яблучним оцтом, для чутливої шкіри голови, 8 мл;

3) Шампунь для обʼєму волосся Masil 5 Probiotics Perfect Volume Shampoo з пробіотиками, 8 мл;

4) Шампунь Masil 5 Probiotics Scalp Scaling Shampoo для глибокого очищення шкіри голови, з пробіотиками, 8 мл;

5) Шампунь для волосся Masil 3 Salon Hair CMC Shampoo з амінокислотами, 8 мл;

6) Маска для волосся Masil 8 Seconds Salon Hair Mask Салонний ефект за 8 секунд, 8 мл;

7) Експрес-маска Masil 8 Seconds Liquid Hair Mask для обʼєму волосся, 8 мл;

8) Відновлювальна маска Masil 8 Seconds Salon Super Mild Hair Mask для ослабленого волосся, 8 мл;

9) Відновлювальний філлер Masil 8 Seconds Salon Hair Repair Ampoule для пошкодженого волосся, з кератином та колагеном, 15 мл;

10) Маска-філер Mail 8 Seconds Salon Hair Volume Ampoule для обʼєму волосся, 15 мл.

🎁 дарую
🎁 дарую
🎁 дарую
Pavlova_Inna
18
Підписники
0