Jasmine🌸

I'm coming back, моя бʼюті родина☺️

I'm coming back, моя бʼюті родина☺️

Повернулась з енергією та новими ідеями! Давно вас не бачила, але тепер готова активно ділитись своїм бʼюті-досвідом та улюбленими засобами. Чекайте на захоплюючі обговорення, корисні поради та, звісно, разом відкривати нові бʼюті шедеври.

Перший з ким хочу вас познайомити - це гідрофільна олія від Marie Fresh, моя неоцінена знахідка для зняття макіяжу від українського бренду, який я так довго хотіла спробувати. Ця олійка має густу консистенцію, не залишаючи після вмивання жирний слід, гарно очищає та має приємний запах👌🏽

Другий - рідке мило для рук «Цитрусовий настрій» просто заслуговує на власний аншлаг - чистота та приємний аромат завжди зі мною.

Наступна знахідка - крем для тіла - ідеальне зволоження від Tesori d'Oriente Fior di Loto, доволі густий, сподобався тим, що швидко вбирається і зааапааах😍 нещодавно придбала з таким запахом кондиціонер для білизни, тепер весь балкон вже другий день з нереальним ароматом🌸

А цей скраб-пілінг для шкіри голови робить волосся більш живим та об'ємним, бо містить в складі 1,5% саліцилової кислоти, яка надає ексфолювальну дію та нормалізує роботу сальних залоз шкіри голови, а ще збагачений 5% рослинним комплексом – екстракти перцю, спіруліни, кореня женьшеню, реп’яха – для стимуляції росту волосся та зменшення його випадіння, не даремно він трихологічний☝🏽запах специфічний, проте мене це не відштовхує, головне результат, а він був.

І останнє що я замовила по відгукам - тональна основа від Pharmaceris, скажу що непогано перекриває, не скачується, надає стійкість впродовж дня, проте не вразив своєю здатністю підлаштовуватись під колір шкіри, бо я в першу чергу розраховувала саме на це...

дякую бʼюті що дочитали до кінця🥰буду намагатись не пропадати так надовго та ділитись своїми знахідками😉

I'm coming back, моя бʼюті родина☺️