Євгенія 👩

Коротенький огляд на мій перший продукт від Tesori d`Oriente

Коротенький огляд на мій перший продукт від Tesori d`Oriente
Коротенький огляд на мій перший продукт від Tesori d`Oriente
Коротенький огляд на мій перший продукт від Tesori d`Oriente

Всім привіт✌️

Перше моє знайомство з брендом Tesori d'Oriente почалося з кондиціонера для білизни, який викликав алергію😑. Я подумала, що це просто не мій бренд, але стрічка в клубі просто кишила захопленими відгуками про продукцію бренду і я вирішила спробувати з ним подружити ще раз, як виявилося – не дарма. Сьогодні ділюся своїми враженнями про парфумований крем для тіла Tesori d'Oriente Fior di Loto ("Квітка лотоса") 👇

Крем представлений у гарній баночці з бляшаного матеріалу. Дизайн баночки цікавий, на 100% уособлює концепцію бренду.

Кришка відкручується, банку закриває міцно, не прокручується. Вона теж бляшана, але при цьому зовсім не втрачає своєї форми в процесі використання.

Шийка широка, зручна у використанні.

Об'єм: 300 мл, витрата в міру економічна.

  • Текстура кремова, середньої густини. На дотик м'яка, рухлива, зовсім не жирна і не липка. Однак, у ній відчувається легка олійність, що не дивно, адже у складі є олії.

Аромат крему парфумований, тому має свої ноти, на які я і орієнтувалася при покупці:

  • Тип аромату: квіткові, східні
    Початкова нота: Апельсин, Персик, Троянда
    Нота серця: Жасмин, Конвалія, Лотос, Тубероза
    Кінцева нота: Ваніль, Деревинні ноти, Мускус, Сандал

Про моє сприйняття аромату:

Аромат досить насичений і я навіть сказала б, що він різкуватий.

Він солодкувато-східний. Я в ньому виразно відчуваю аромат персикового варення, в яке щедро всипали цукрову пудру, додали щіпку ванілі та вершків. Тут же я відчуваю запах пряних спецій, забутих у старому комоді, які вже навіть трохи відволожилися, дивне порівняння, але пахне це цікаво🤣.

А ось квіткових нот я не відчула зовсім, хоча чекала запаху лотоса та троянди, але ні).

Аромат дуже стійкий та насичений, на тілі відчувається сильно і може навіть перебивати аромат парфуму.

На мій подив, запах мені сподобався, хоча я й не великий гурман та поціновувач таких теплих, східних ароматів).

  • Крем є абсолютно комфортним у використанні.
  • Він м'яко ковзає по шкірі та рівномірно розподіляється.
  • Вбирається протягом 5-7 хвилин, не залишаючи на шкірі відчуття липкої плівки та жирності.
  • Що стосується аромату, то він мене ніби і не душить, проте, якщо наносити крем перед сном, то він може здатися надто активним. 100% не сподобається поціновувачам легких та ніжних ароматів.
  • Дає гарне, базове зволоження та живлення шкіри.
  • Пом'якшує, робить шкіру більш гладкою та шовковистою.
  • Пом'якшує лущення та огрубілі ділянки шкіри.
  • Невагомо лежить на шкірі.
  • Має приємний, але все ж таки насичений аромат.

Мені сподобався цей крем, можу сказати, що користуюся ним із задоволенням. Однак не впевнена, що куплю його повторно. Я його постійно порівнюю зі звичним для мене Fresh Juice і скажу вам чесно, ефект від Fresh Juice, та його простенький , але смачненький аромат мені подобається набагато більше). Проте, це справа смаку). Якщо ні з чим не порівнювати, то крем для тіла Tesori d'Oriente Fior di Loto - дійсно хороший і заслуговує на увагу).

Дякую за увагу💕