Дарина🦉

Кушон на основі екстракту авокадо 🥑

Кушон на основі екстракту авокадо 🥑
Кушон на основі екстракту авокадо 🥑

Рівний тон та гарний колір обличчя чи знову просто разрекламований засіб?!

Якщо чесно, я його взагалі і відкривати не хотіла, бо придбала цей кушон разом з базою під макіяж, яка виявилася жахливою ,робила про неї допис тут https://club.makeup.com.ua/post/24790/ .

Але з кушоном мені все ж таки пощастило 🤗.

Кушон Zozu з екстрактом авокадо, центели та соком алоє - є відмінним косметичним засобом для маскування темних кіл, пігментації, почервоніння.

Це засіб 3 в 1 ( консиллер, пудра та ВВ- крем ), який чудово адаптується під колір обличчя, зволожує шкіру і робить її свіжішою та сяючою.

Консиллер легко наноситься, рівномірно розтушовується та створює шовковисту текстуру.

Призначення:

🔸 Зволожувальне

🔸Живильне

🔸Захисне

🔸 Вирівнювання тону

🔸 Розгладжуючий ефект

🔸 Маскування недоліків

🔸 Матування.

Він не пересушує шкіру, не створює ефекту маски та добре приховує нерівності на шкірі.

Дуже зручний спонж, що йде в наборі, допомагає нанести крем на шкіру та надати шкірі свіжості та сяйва. Легка і водночас трохи жирна консистенція, дуже гарно та рівно лягає на шкіру. Колір мені гарно підійшов (слонова кістка).

Авокадо - бореться із надмірною сухість, створює захисний бар'єр від негативних впливів довкілля.
Прибирає надлишки шкірного жиру.

Крем-кушон 🥑 підходить для щоденного застосування.
Дуже економічний у використанні (об'єм 20 гр). Підходить для всіх типів шкіри. Не має ніякого запаху. Забезпечує шкіри рівний тон та гарний колір обличчя.

Використовую його не довго, і не кожен день, але цей засіб мені сподобався, незважаючи на те, що ціна дуже бюджетна.

Всім дякую 🥑🥑🥑

Кушон на основі екстракту авокадо 🥑
Кушон на основі екстракту авокадо 🥑
Кушон на основі екстракту авокадо 🥑
Кушон на основі екстракту авокадо 🥑
Кушон на основі екстракту авокадо 🥑