Iryna Koval

MERMADE | Антисептик-спрей для рук

У світі б'юті, де кожна деталь має значення, Mermade вражає не лише функціональністю, а й дизайном.

Елегантний футляр, прикрашений блискітками, стає справжньою прикрасою у моїй сумочці. Зручний формат з дозатором-спреєм і рідка консистенція дозволяють легко використовувати його в будь-якому місці.

Швидке вбирання без липкої плівки і приємний аромат роблять процедуру гігієни насолодою. А ще, завдяки екстракту алое вера, мої руки завжди залишаються зволоженими.

Вражає розмаїття ароматів в асортименті – кожен раз знаходжу щось нове для себе. У моєму ароматному запасі зараз кокос, bubble gum та dalai llama. Люблю вибирати аромат відповідно до настрою або кольору баночки, щоб він ідеально вписувався у мій образ. Тому навіть в антисептиках я знаходжу своєрідний шлях вираження стилю та настрою.

MERMADE | Антисептик-спрей для рук

Наразі досить складно знайти саме антисептик-спрей, оскільки їх немає в наявності. Проте бренд пропонує чудову альтернативу у вигляді гелевих антисептиків.

Не забувайте про гігієну ручок, а Mermade безсумнівно стане вашим незамінним помічником у цьому 🤍