Skomska Olya

Prada Paradoxe - неочікуване відкриття

Prada Paradoxe - неочікуване відкриття

Нещодавно я отримала подарунок від подружки: https://club.makeup.com.ua/post/25118/ .

Серед нього пробник від Prada Paradoxe.

Я не покладала на нього жодних очікувань, просто було цікаво спробувати .

В моєму арсеналі немає схожих парфумів, вони мені зазвичай не подобаються, а тут просто запав в саме серденько, хоча є і певні моменти за які готова зняти бали)

  • У перші секунди після нанесення аромат різкуватий, та насичений. Відчуваю стиглі фрукти, поєднання нот груші, танжерина та бергамоту.
  • У серці — свіжість бутонів неролі, що ледь розкрилися, квітів апельсина, жасмину самбак й есенція неролі.
  • Яскравий теплий шлейф завдяки інноваційній молекулі білого мускусу Serenolide натяками зчитується від самого старту, а потім вибухає чуттєвістю бурбонської ванілі, амбри та бензоїну.

В міру розкриття аромат стає м'якшим, медовим, звучить дуже красиво.

Достатньо всього одного пшику, щоб відчувати його цілий день .

Я обожнюю ваніль в ароматах, і тут вона дуже мяка та приємна.

Теплий та затишний. Дуже стійкий.

Бачила допис в клубі, що вони схожі з My Way Armani і Libre YSL. Тепер цікаво спробувати і дані парфуми .

Аромат для мене на зимовий період. Моя оцінка 8/10.

Один бал зняла за інтенсивний на початку, щоб відчути приємні ноти потрібно перечекати. Також якщо нанести більше пшиків, чим потрібно - може бути досить задушливим . Другий бал зняла за ціну , адже 30 мл вартістю близько 3500 грн, це трохи ту мач)