Олена Романюк

Moschino: Toy Boy чи Toy 2 Bubble Gum?

Moschino: Toy Boy чи Toy 2 Bubble Gum?
Moschino: Toy Boy чи Toy 2 Bubble Gum?

Я вирішила поближче познайомитися з популярними Михасиками від Moschino 🐻 Обожнюю Moschino Cheap &Chic I Love Love, маю Toy 2 (теж, мій аромат)

Moschino Toy 2 Bubble Gum, почнемо з нього, бо саме він здивував мої парфумерні очікування. Брала, взагалі, наосліп 🙈

Піраміду, я подивилася вже вдома 😉

Початкова нота: Італійський апельсин та лимон

Нота серця: Болгарська троянда, Імбир, Кориця, Персик, Чорна смородина

Кінцева нота: Амброксан, Кедр, Мускус

Чому здивував?

Бо при відкритті флакону я чекала жувальної гумки, дитячого полуничного мила.

І скажу, що bubble gum я не чую взагалі, чую яскравий, насичений персик з трояндою та ноткою кориці наприкінці.

На шкірі відкривається трояндою та сандалом і знову десь в шлейфі кориця.

Наприкінці дня я відчуваю аромат на собі, все ще троянда, злегка сандал.

Для мене це солодкий, квітково-фруктовий аромат, цілком комфортний. Дещо схожий на Trussardi Donna Pink Marina (до речі, із задоволенням провела з ним минуле літо).

Отже, на мою суб'єктивну, не дуже пещену ароматами, думку, Moschino Toy 2 Bubble Gum - прекрасний весняно-літній аромат.

Саме під нього хочеться вдягнути сукню від Benetton, пов'язку на розпущене волосся та гуляти прекрасними, розпеченими від сонцями, вуличками італійських міст.

Moschino Toy Boy, з цим чорним Михасиком я сумнівалася, тестувала його та асоціювала з огірковим лосьйоном мого підліткового віку. Але цей чорний флакон мене підкорив та пішов парою до рожевого 😉

Початкова нота: Бергамот, Груша, Мускатний горіх, Рожевий перець, Елемі

Нота серця: Гвоздика, Льон, Магнолія, Троянда

Кінцева нота: Амбра, Кашмеран, Сандал, Таїтянський ветівер

На початку мене збивають з ніг лайм, перець та гвоздика. До речі, бергамот - це родина цитрусових, бо я вважала, що це є трава.

Одразу виникають асоціації з чоловічим парфумом, але з таким квітково-трав'янистим шлейфом.

Коли аромат всідається, чуємо троянду, бергамот та амбра починають звучати гучніше. Але, це абсолютно не напружує.

Скоріше, він інтригує, я б так описала, цікавить, як Toy Boy поведе себе далі.

Аромат для мене новий, тож інколи виникає думка "ой, а хто це так пахне?" 😂

На шкірі, наприкінці дня, відчувається лаймом та сандалом.

З приводу вражень, моя 13-ти річна донька вподобала Toy Boy, а я Bubble Gum. Мені рожевий Михасик звучить багатогранніше.

Чорний же, стійкий, впевнений з чіткими нотами, хоча доньці не вистачає пудровості, мильності Toy 2 😉.

Аромат весняний, на мою думку, свіжий та інтригуючий, коли все звучить по-новому, нова ти, новий парфум.

Щодо стійкості, на шкірі пів дня відчуваю добре, від доньки чую хмаринку обох Moschino весь робочий день.

Обидва аромати, і Moschino Toy 2 Bubble Gum, і Moschino Toy Boy варті уваги, вони різні, самобутні, грайливі. Звісно, пораджу почати з пробничка чи затесту в магазині, бо відгуки вкрай протилежні на ці аромати.