Олена Романюк

Шампунь Styx Naturcosmetic з біокофеїном та олією розмарину

Шампунь Styx Naturcosmetic з біокофеїном та олією розмарину
Шампунь Styx Naturcosmetic з біокофеїном та олією розмарину

Styx Naturcosmetic - австрійський бренд аптечної косметики, який має сертифікати Ecocert та Cosmos Natural.

Чому я зауважую на цьому?

Я звернула увагу на другу позицію в складі шампуню, це амоніум лаурилсульфат (ALS), почитавши інформацію, зрозуміла, що в даному бренді, цей сульфат має природне походження та присутній в такій концентрації (в рамках стандартів Ecosert) що не є небезпечною для шкіри та застосовується в органічній косметиці.

Також в складі з корисного присутні (гортайте карусельку фото) сік листя алоє, олія розмарину, екстракт листя зеленого чаю, екстракт насіння гуарани, кофеїн.

Аромат та інші характеристики

Кому шампунь Comex мав нестерпний аромат 😅?

Знайомтесь, Styx, аромат бальзаму Доктор Мом проникне вам в усі рецептори, разблокує закладений ніс, ви спробуєте подалі тримати руки в пінці цього ароматного шампуню і думати, як швидше змити 😂

Звісно, я трохи перебільшую 😉, але, аромат, дійсно лікувального бальзаму, щоб полегшити собі дихання.

При першому використанні, мені аж подих забило, при тому, що я звична до різних ефірних олій та індійських ароматів.

Шампунь достатньо густий, прозорий з блідо-жовтим відтінком, не ллється водою з флакончику, я вспінюю в долонях з водою і наношу на корені волосся.

Пінка дуже м'яка й делікатна, промиває добре волосся. Якщо порівняти з Comex, то його витрачаю більше за одне миття, Styx економніше, бо краще піноутворення.

Шампунь Styx Naturcosmetic з біокофеїном та олією розмарину

Мої враження після використання шампуню Styx:

За той ефект, що я отримую на волоссі, ладна терпіти надихаючий аромат шампуню 😅.

Я шукала щось для закріплення результату появи нового підпушку по проділу та навколо чола (baby hair) та відрощування довжини.

Волосся неймовірне м'яке, от просто неймовірно, розсипчасте та легке, аромат не зберігається 😅, "новенькі" радують гарненькими антенками по проділу.

На гребінці жодної волосинки, як зауважила перукарка, коли я прийшла підстригти кінчики.

Отже, я дуже раджу спробувати шампунь Styx з біокофеїном, або інші цього ж бренду, бо є багато різних, з медом, навіть йогуртом, усі представлені в міні-форматі на 30мл, що дуже зручно.

Дякую, що читали ❤️Усім гарного волосся та вдалих засобів!