Yuriivna 🌸

Молочко для тіла Alverde з неймовірним ароматом какао - олія

Молочко для тіла Alverde з неймовірним ароматом какао - олія


Почну зі спойлеру...

Чи куплю повнорозмір цього молочка?Однозначно так.
З часом я почала більше користуватись кремом та молочком для тіла,особливо у холодні періоди року.
Чи це не насолода,після гарячого душу,нанести зволожуюче молочко для тіла?
Чому саме Alverde?
Мене дуже зацікавив надпис Naturkosmetika.У складі є органічна соняшникова олія та органічна какао - олія,а також екстракт органічного гібіскусу.
У склад не входять тваринні інгредієнти.
Молочко має кремоподібну текстуру - білого кольору.Добре вбирається у шкіру,не залишає мастної неприємної плівки.
І ось саме,що приємне,це аромат...
В міру солодкий,теплий та пудровий,з нотками карамелі або шоколаду,мені аромат асоціюється зі солодкими смаколиками.
Я не дуже люблю коли надто солодкий аромат,до цього засобу я думала,що аромат карамелі,шоколаду,це щось повз мене,але цей аромат дещо змінив мою думку.
І скажу більше,після нанесення аромат залишається та тягнеться шлейфом,він добре відчувається і це навіть плюс,бо якщо вже сподобався аромат,то краще нехай тягнеться,аніж різко зникає.
Шукала на сайті це молочко,нажаль не знайшла,маю надію,що все ж таки цей засіб з'явиться тут😌
Я спробувала також наносити молочко на руки,так як крему не було під рукою,а цей міні-формат я взяла з собою,так як шкіра рук дуже суха,особливо зараз,то це молочко добре зволожує шкіру,візуальні сухості вже й не такі візуальні,я Вам скажу😄
Можливо,це не найкраще молочко для тіла,але це точно той засіб,який за невисоку вартість,має приємний,не хімозний аромат та зволожуючий ефект після нанесення,хоча щодо не найкращого молочка тут ще можна подумати,бо тут однозначна рекомендація🤍




Молочко для тіла Alverde з неймовірним ароматом какао - олія