Lily♥️

ПІДБІРКА СВЯТКОВИХ АРОМАТІВ ДЛЯ ТЕБЕ

ПІДБІРКА СВЯТКОВИХ АРОМАТІВ ДЛЯ ТЕБЕ
ПІДБІРКА СВЯТКОВИХ АРОМАТІВ ДЛЯ ТЕБЕ
ПІДБІРКА СВЯТКОВИХ АРОМАТІВ ДЛЯ ТЕБЕ
ПІДБІРКА СВЯТКОВИХ АРОМАТІВ ДЛЯ ТЕБЕ
ПІДБІРКА СВЯТКОВИХ АРОМАТІВ ДЛЯ ТЕБЕ

Кожен аромат у мене має якусь асоціацію, саме наступна підбірка асоціюється зі справжнім святом, а точніше з Різдвом, Новорічними святами та усією зимовою красою довкола. Лови мою підбірку, думаю тобі щось точно стане довподоби.🎄

Отож сьогодні туди потрапили аромати, з якими у мене залишились лиш найприємніші асоціації та спогади, це аромати, які гармонійно вписуються у зимову атмосферу, які точно зроблять гарний настрій і підійдуть для будь-якого святкового образу.

Це парфумована вода про яку я вже писала раніше, і яка дійсно збирає компліменти. Я взагалі не люблю класичну Si і не бачу ніякої схожості. Si Passione аромат значно молодше по звучанню і дійсно пристрасний, думаю багатьом це знадобиться, адже настрій ми створюємо собі впершу чергу самі! Цей аромат точно допоможе в цьому. Квітково-фруктовий аромат випромінює впевненість і спокусу. Звучання збагачують солодкі, деревні, пряні, свіжі й пудрові акорди. В дописі детально по нотам. Посилання: https://club.makeup.com.ua/post/5954/

Ноти аромату. Верхні ноти: слива, нота серця: жасмин самбак, базова нота: сандал. Dahlia Divin – це аромат золота, еліксир привабливої чуттєвості. Аромат звучить дуже вишукано і чуттєво, також підійде усім. Пахне він більш зріло ніж Armani Si Passione, проте в цьому є якийсь його меджік, красивий!

Саме колекція герленівських платтячок мабуть розпочала мейнстрім вишнево-мигдалевих ароматів. Бо Lost Cherry Tom Ford вийшли аж в 2018 році) Отож La Petite Robe Noire святковим можна назвати без вагань. Аромат бездоганно підкреслить твою елегантність , стане прекрасним аксесуаром і доповнить твою святкову сукню одночасно особливим вишуканим шармом. Верхні ноти: бергамот, вишня, мигдаль, червоні ягоди. Ноти серця: лакричник, таїфська троянда, троянда, чай. Базові ноти: аніс, боби тонка, ваніль, ірис, пачулі.

Помітили ви чи ні, але я дивлячись і слухаючи новинки ароматів 2023 року побачила багато гурманіки і квіткових ароматів з напрямком однієї основної ключово ноти, а саме жасмину. В Gucci, Chloe, Dior є аромати-новинки якраз саме про жасмин. Особливої чарівності аромату Elie Saab Le Parfum додає апельсиновий цвіт, жасмин, незабутня медова троянда та пачулі. Дуже стійкий та шлейфовий. Elie Saab створив дуже вишуканий аромат, як і його неповторні вечірні сукні, він багатогранний, як сам флакон! І знову скажу, що він підійде і дівчатам і жінкам, аромат без віку! Який зробить з тебе справжню lady of the night ! Ай проміс.💫