O’Ostah

Як я економлю на процедурі педикюру

Як я економлю на процедурі педикюру
Як я економлю на процедурі педикюру

Почну з того, що я завжди люто ненавиділа робити педикюр. Мабуть, це дитяча психотравма: коли матуся намагалась обрізати нігтики, я волала на всю дев‘ятиповерхівку, ніби мене ріжуть. Це була справжня битва, яку міг зупинити тільки дзвінок зляканих сусідів.

Зараз волати немає сенсу, бо педикюр роблю сама собі. Тож ділюсь із вами маленькими хитрощами комфортного і швидкого догляду за ніжками в зимовий період.

Я прославляю той день, коли ризикнула спробувати шкарпетки для ексфоліації! Вони ідеально підходять для періоду, коли можна носити закрите взуття. Алгоритм простий: розрізаємо шкарпеточки, надягаємо, фіксуємо липкими стрічками та ходимо в них 60-90 хвилин. Після цього змиваємо залишок складу і чекаємо декілька днів, поки ніжки почнуть скидати шкіру.

З етичної точки зору я не буду додавати фото лущення. Але скажу, на підйомах це схоже на наслідки сонячного опіку (тобто, сходить тоненький шар), а на ступнях мене покидають два шари більш грубої шкіри. Ні, це зовсім не боляче. Єдиний дискомфорт - це лусочки на шкарпетках, але для мене то не надто критично. Використовую раз на місяць.

Через два тижні після ексфоліації я роблю маску для глибокого зволоження. Після неї дуже зручно робити педикюр, бо кутикули максимально піддаються обрізанню.

У мене шкарпетки від бренду, якого немає на сайті. Але аналогічні є у Lirene. Вони працюють аналогічно і я можу сміливо їх рекомендувати.

Його я використовую раз на тиждень. Це класний спосіб відтермінувати процедуру глибокої ексфоліації, зробити стопи м‘якенькими. Для цього можна взяти звичайний скраб для тіла, я саме так і роблю. Наношу на суху шкіру перед прийняттям душу.

Змусити мене наносити крем на ніжки може тільки чудовий аромат. Саме такий крем я маю від Prismologie. Це глибокий деревинний запах нішевого парфуму, консистенція бальзаму і комфортне зволоження, без липкості. Дуже шкода, що бренд не представлений на сайті, думаю він би знайшов своїх поціновувачів.

Відтоді, коли я почала наносити вазелін на кутикули, нігтики стали у рази охайнішими. Жодна  олійка та навіть батер не давали такого вражаючого результату. Баночка завджи стоїть біля ліжка, використовую майже кожен день. Наношу також на п‘яти та зони, які найбільше потерпають від сухості.

Взимку я не покриваю нігті кольоровими лаками, а використовую тільки лікувальні бази.

А ви робите педикюр власноруч чи довіряєте цю нудну справу майстрам?