Ксенія Вейсман

Порожні банки догляду

Порожні банки догляду

Вперше тут показую порожні банки😅

Тут трішки догляду за останні пару місяців. Не все, бо дещо викинула вже, та і багато чого з моїз банок в нас не купити(

Тож почнемо за категоріями

💇🏼‍♀️Волосся:
▪️Garnier shampoo tea tree

Хоч його і багато хто радив, але для мого жирного волосся не підійшло. Іссушило шкіру голови дуже сильно, раніше такого не було. Мию голову через день, зазвичай мені цього вистачало, а з ним за один день був жах. Змінила на гарнер з вугіллям, але шукаю щось краще

▪️Joanna крем для кучерів

Змішувала його з кремом для волосся, дуже сподобався. Не скліює волосся, довго тримає, баночці вістачило на півроку постійного використання

▪️Bed head спрей

Відкрила на початку літа десь, ось закінчився. Дуже приємний тропічний аромат, захищав волосся від сонця, не утяжеляв, не скліював. Сподобався

🛀🏼Тіло:

▪️Dove гель для душу

Лімітка з Німеччини, у всіх ліміток бренду надто насичений аромат, хоч цей і приємний аромат глінтвейну і кориці. За якістю як всі гелі бренду, сподобався

▪️Dove мило з інжиром

Теж класика, використовую для тіла, не сушить, приємний легкий аромат

🧖‍♀️Обличчя:

▪️Cosrx vitamin c

Потужний концентрат вітамину с, на осінь-зиму ідеально. Аромат чипсів, ну правда, він дійсно пахне чипсами з беконом😅 По дії сподобався, вирівнує тон шкіри, освітлює постакне

▪️Vegreen serum

Серум з рисом. Дуже базовий, на ранок, краще всього на літо, коли не треба сильного зволоження

▪️Glow recipes serum

Популярний серум з ніацинамидом, вже друга моя мініатюра. Під мейк супер, трішки липкуват. Не щось унікальне, більше підліткам погратися, але приємна штука

▪️Tatcha spray

Більше як догляд, під тоналку наносила, давав красиве сяйво, швідко закінчився. Люблю серум і крем з цієї серії

▪️Iunik toner

Хороший тонер, густий, зволожує, я б спробувала версію побі

💅🏻Нігті:

▪️MAG

Серія powder nude тон 243. Дуже люблю цей колір, ідеальний нюд плюс легкий фіолетовий шимер. Якщо побачу десь ще такий відтінок, то обов'язково візьму. Стійкість не дуже, зато який колір