MAXIMOVA🌷

Таємний Санто, це ти?

Таємний Санто, це ти?

Мої емоції написані на обличчі. Особливо цікаво спостерігати за собою на відео, яке вирішила зробити спонтанно:

  • через шалену цікавість я не мала сил довезти пакунок додому, тому вирішую розкрити його негайно тут і зараз (ключі допомогли подолати скотч)
  • потім огортає приємне передчуттячуття, що за мить станеться щось прекрасне
  • відкриваю коричневу коробку, а звідти дивиться на мене ще одна коробка, красива, яскрава з рожевим бантиком (уявіть, що я пищу на цьому моменті «ууіііііі»😂)
  • і ось тепер відчуття щастя та враження «ваауууу»! Я ще не знаю який вміст, але свою порцію задоволення отримала!

Саме такі враження ви можете подарувати разом з подарунковим боксом від Mermade🥰 У бренда є різні позиції наборів, із підбіркою засобів для тіла, обличчя, волосся. Можна обрати на свій смак. Вважаю це чудовим варіантом падарунку під ялинку, коліжанці на «Таємного Санту» або просто презентом близькій людині, просто так, без причини😊 такі раптові неочікувані подарунки найприємніші💕

Відкривши коробочку, яка легко розгортається, варто лише розв’язати стрічку, всередині побачила засоби для догляду за шкірою обличчя🥰

Вміст:
- Балансуючий гель для вмивання обличчя Mermade BioDtox & Hyaluronic Acid 50 мл
- Зволожуючий крем для обличчя Mermade Bioflavonoids & Vitamin E 50 мл
- Ензимна маска для очищення шкіри обличчя Mermade Prozymex HBT & Hygroplex HHG 50 мл
- Балансуючий тонік-міст для обличчя Mermade Hydrovance & Icеland Moss Extract 150 мл
- Зволожуючі гідрогелеві патчі під очі Mermade Hyaluronic, 60 шт

Дякую, Mermade! Дякую за враження, емоції та гарний настрій!🫶 Із задоволенням буду користуватись цим доглядом та поділюсь відгуками в майбутніх дописах.