krutoguuz

Санскріни, які я спробувала за 2023 рік

Санскріни, які я спробувала за 2023 рік

Ну що, готуйтеся буде багато всього, а особливо тексту)

  • Skin1004 Madagascar Centella hyalu-cica spf

Упакування: гарне, мінімалістичне та лаконічне, зі зручною помпою.

Фільтри: комбінація сучасних сонцезахисних фільтрів + ніацинамід.

Враження: Текстура кремова, але не щільна, білого кольору. Швидко поглинається шкірою на білить, але моя зона очей не прийняла його, було почервоніння, тому туди просто перестала наносити. На скільки вистачило не знаю, бо одночасно користувалася кількома. В цілому мені сподобався, повторила б)

  • Round Lab Birch Juice Moisturizing Sunscreen SPF50+PA++++

Упакування: гарне, в стилі бренду, звичайний тюбик, як у більшості кремів.

Фільтри: сучасні хімічні + березовий сік.

Враження: Текстура кремова, але не щільна, білого кольору. Поглинається швидко і взагалі не відчувається на шкірі, аромат має мінімальний і не різкий. Залишає на шкірі нереально приємне та здорове сяйво, я в нього закохалася❤️.

  • Beauty of Joseon Relief Sun : Rice + Probiotic SPF50+ PA++++

Упакування: схоже трішки на упакування попереднього бренду, в бежево-персиковому відтінку з лого бренду.

Фільтри: 4 сучасні хімічні фотостабільні фільтри + пробіотики, ніацинамід та екстракт висівок.

Враження: Текстура теж кремова, але як на мене трошки вже щільніша за попередні. Він швидко поглинається та залишає на шкірі вологий фініш. Багато кому від з жирною шкірою не полюбився, а мені з ним було добре. Чи повторила б, не знаю, бо попередній мені все ж таки трішки більше полюбився🙈.

  • Missha All Around Safe Block Aqua Sun Gel

Упакування: Тут максимально мінімалістине та досить симпатичне упакування, лаконічне.

Фільтри: хімічні старого та нового покоління + гіалуронка, екстракт зеленого чаю

Враження: Тексутра кремова, білого кольору, швидко поглинається, знову ж таки. Але його в умовах міста треба поновлювати. Він мені сподобався, але за цю ціну можна знайти кращі варінати.

  • Purito Daily Go-To Sunscreen SPF50+/PA++++

Упакування: Тюбик простий і бльш всього, що зроблений з переробленого пластику.

Фільтри: комбінація фізичних та сучасних хімічних фільтрів + центела.

Враження: Жирнуватий, для жирної шкіри на літо точно не варіант, але на зиму топ. Сподобався.

  • Purito Daily Soft Touch Sunscreen SPF 50+ PA++++

Упакування: Тюбик простий і бльш всього, що зроблений з переробленого пластику.

Фільтри: сучасні хімічні фільтри + 5 керамідів, центела та пантенол.

Враження: Цей мені сподобався більше ніж попередній, в нього більш легша текстура через те, що тут тільки хімічні фільтри. Чимось він мені по тексутурі нагадував санскірн від Skin1004, він з самого верху списку. Його б повторила охотінше.

  • IsNtree Hyaluronic Acid Watery Sun Gel SPF 50+ PA++++

Упакування: Воно досить просте, але кольорове.

Фільтри: хімічні старого та нового покоління + 8 типів гіалуронової кислоти, ніацинамід, аденозин, кераміди, центелла.

Враження: Він трішки схожий на Missha, але інший. Трохи легша текстура, також треба поновлювати. Але я не так довго ним встигла покористуватися, бо його в мене віджала мама(

  • Babe Laboratorios флюїд

Упакування: Як на мене досить звичайне, не схоже на попередні.

Фільтри: Сучасні фільтри новго покоління.

Враження: Тут в мене багато, що сказати. Це мій самий не улюблений санскрін, який таке відчуття, що бездонний. Бо я його вже куди тільки не мастила, а він є і є. Скочується, залишає не вологий фініш, а нормальне таке сяйво, що здається видно з космосу. Я сяйво люблю, але тут вже занадто. Точно його не повторю і більше поки не хочу пробувати продукти від цього бренду. Бо він мене розчарував. Не розумію чому про цей санскірн так багато говорять?)

  • Tocobo Bio Watery Sun Cream SPF50+ PA++++

Упакування: флакон дуже гарний, блакитного кольору зі щільного пластику, плоский, зі зручним носиком для нанесення.

Фільтри: сучасних фотостабільних сонцезахисних фільтрів + гіалурнова кислота та ніацинамід.

Враження: Його легка гелева текстура, яка при контакті зі шкірою перетворюється в молочко мене підкупила, він біленький. Залишає на шкірі вологий фініш. Має приємний аромат, мені він схожий на мімозу. Розтягую його і економлю, бо люблю.

  • AXIS-Y Complete No-Stress Physical Sunscreen SPF50 + PA ++++

Упакування: звичайна туба для крему з носиком-аплікатором для зручного нанесення.

Фільтри: фізичні

Враження: ще раз переконалася, що фізичні фільтри не моє, задихаюся я під ними, ну не можу тримати їх на собі, якщо вони без суміші з хімічними. Так і лежить, якщо хтось любить таке, віддам, термін ще до кінця квітня.

  • Dr.Ceuracle Hyal Reyouth Moist Sun SPF 50+ / PA++++

Упакування: флакон схожий до попереднього, з носиком -аплікатором.

Фільтри: комбінація сучасних хімічних фільтрів + 10 типів гіалуронової кислоти, пантенол, ніацинамід, вітамін Е.

Враження: Чудовий, легенький та напівпрозорий, швидко поглинається та не обтяжує шкіру. Лайк йому!

А тепер ваша черга, розповідайте про свої санскіри з 2023 року ⬇️