Blondie_rs

Новинки від Rituals та мої особисті фаворити

Новинки від Rituals та мої особисті фаворити

Привіт! Сьогодні хочу з вами поділитись враженнями про нову колекцію від Rituals - Legend of the Dragon.. Знаючи, що вона ще не всюди з'явилась, тому поскоріш розповім вам про аромат. Багато кому не подобається, колеги по роботі також не зацінили. І в цьому теж доля правди - як на мене, трохи запросто для Rituals , особливо після класики Ayurveda i Sakura. Тим не менше, не все так погано. Давайте розглянемо більш детально😊

Колекція була натхненна роком Дракона. Rituals хотів втілити у лімітовані продукти міфічні сильні сторони драконів із китайських легенд. Вони розробили її з натяком на те, що ми всі несем цю невидиму силу всередині. "Відкрийте для себе нашу нову колекцію "Легенда про Дракона" та розкрийте весь свій потенціал", - пише Rituals у себе на сторінці.

Основними нотками даної колекції виступає слива та кедрове дерево. І якщо чесно, принюхавшись, я чую трішки цитрусу, а сливи там практично не чути. Судячи з опису, я собі уявляла більш багатий аромат по типу Ayurveda. А тут він більш плоский, наче спрощений. Доволі свіжий, не різкий, але злегка дивакуватий.

В даний подарунковий набір входить ароматична свічка, мило для рук, бальзам для рук та піна для душу. Виглядає справді розкішно, святково та новорічно! [На першому фото також в кадр попав крем для тіла, це я доставила для повноти сюжету]

Також з даної колекції бренд випустив аромадифузор, парфум (15 та 50мл), аромат для авто та дому.

За цілу колекцію слід заплатити немало, тож я зупинюсь на пінці для душу. Оскільки я народилась в рік Дракона, то я просто не зможу пройти повз дану колекцію!

Також із Rituals мені дуже запав аромат Ayurveda, який я вже в даному дописі не раз згадувала 🤭 Бо там справді просто розкішне поєднання індійської троянди та солодкого мигдалю. Тому, запасаюсь терпінням та буду здійсняти свої маленькі хотілки. Дякую, що залишаєтесь зі мною 🥰

А ви вже пробували нову колекцію? Та чи вартують ці пінки своїх грошей? Недавно почала цікавитись даним брендом, тому... В роздумах.