Annet🦄

Шоколадне СПА за вартістю чашки кави,

Шоколадне СПА за вартістю чашки кави,

✨Давайте сьогодні поговоримо про догляд за тілом. Точно знаю, що нікому не відкрию Америку, рекомендуючи цей дивовижний скраб за доста помірну ціну.

Ще з 2010 року він гримів у кожному ролику на YouTube про догляд і косметику. Так ось - саме тоді я на нього і підсіла і тепер кожного року у прохолодну пору я знову і знову повертаюся до нього, щоб огорнутися цим неймовірним ароматом свята🎅.

Окрім запаху мені дуже подобається його жирнувата консистенція, тому після масажу і змивання шкіра м'якенька, зволожена - все як я люблю.

ℹ️ Не робіть як я і щільно закривайте кришечку після використання, аби скраб не вивітрювався і залишався тієї кремової консистенції. Масажик, релакс і насолода - час на себе на вкрай необхідний. Після використання моя шкіра не потребує додаткового зволоження (хоча шкіра ніг його дуже любить).

Ще я дуже тішуся, що це український виробник - дуже хочеться підтримати наше виробництво у цуй скрутний час.

А як у вас склалося із цим скрабом? Які вам більше імпонують - цукрові або сольові? Порекомендуйте свої знахідки у цьому сегменті.

Шоколадне СПА за вартістю чашки кави,