ВікторіяS

Догляд для волосся від OGX “Brazilian Keratin Therapy”

Догляд для волосся від OGX  “Brazilian Keratin Therapy”

Як власниця пористого, частково освітленого волосся я усіма силами намагаюся його підкорити та надати максимальний захист. І надписи по типу “розгладження” мене переконують придбати засоби по догляду. Ця серія не стала виключенням.

✨Від виробника: "Формула OGX® містить екзотичні інгредієнти, захищає локони від негативного впливу навколишнього середовища та пересушування в результаті використання фена або плойки. Шампунь OGX® з бразильською кокосовою олією, протеїнами кератину, олією авокадо та кокоса є інноваційним засобом по догляду за волоссям. Інгредієнти, які входять до складу цього шампуню, делікатно доглядають за вашим волоссям, не обтяжуючи його. Кератин зміцнює та випрямляє локони, суміш антиоксидантів захищає від шкідливого впливу навколишнього середовища. Органічне масло авокадо додає блиск, згладжуючи кутикулу волосся. Шампунь з кератином від американського бренду OGX буде особливо корисний для сухого волосся, схильного до ламкості".

Догляд для волосся від OGX  “Brazilian Keratin Therapy”

Шампунь і кондиціонер за формулою концентровані, густі, мають перламутровий карамельний колір, не містять сульфатів 🫶🏻.

Великий об’єм - 385 мл.

Пакування - мінімалістичне, приємні кольори, виглядає дорого.

Аромат - супер! Хлопцеві нагадав кокос, а для мене - це аромат карамелі, який охоплює усю ванну кімнату і довго залишається на волоссі.🤤

Шампунь добре промиває шкіру голови, кондиціонер тримала або 1-3 хвилини, або після нанесення одразу змивала (колись підслухала колористів як ті говорили “кондицінер ми ж не витримуємо”) - за настроєм.

Головне питання , яке хвилює білявок : чи фарбує волосся? - ні, колір шампуню і кондиціонера не вплинув на колір волосся. 😌

Мінус - ну дуже вже щільний пластик. 😬Треба мати сильні руки, аби вичавити продукт у напівпорожній пляшечці (я притискала до ванни) тримати знизу догори не зручно, бо пакування того не дозволяє. Іноді бували приколи, що не могла відразу зупинити витікання з пляшечки😄

Читала безліч полярних відгуків щодо цього виробника.

Моя думка - ця серія мені підійшла і для волосся (гарно зволожене і насичене, має гарний вигляд), і для шкіри голови (лупи не помітила, шампунь гарно очищує), тому можу рекомендувати дівчатам, які мають схожі за типом коси.🎀

Одним із важелів вибору догляду був саме цей фрагмент із відомого серіалу про русалок 😁 (обожнювала його у підлітковому віці, влітку вирішила переглянути). Саме тоді у моїй голові були сумніви, щодо покупки, і на відповідь “чи варто обрати цей бренд?” - в око впав задній план, + спрацював маркетинг “ну, в улюбленому серіалі погане не рекламуватимуть”) 🤪