SomovaFM

Новинка від LCF: Spark Lipstik із серії de Provance

Новинка від LCF: Spark Lipstik із серії de Provance
Новинка від LCF: Spark Lipstik із серії de Provance
Новинка від LCF: Spark Lipstik із серії de Provance
Новинка від LCF: Spark Lipstik із серії de Provance
Новинка від LCF: Spark Lipstik із серії de Provance

Ці дві помади придбала цілком не заплановано, бо була акція 1+1=3 😁

Вони навіть не були виставлені на стенд у магазині, тому напрягла дівчат консультантів, які винесли мені увесь асортимент нової колекції, за це дякую. Нажаль тестерів ще не було, тому обирала відтінки наугад по картинці з сайту. Намагалась вгадати найсвітліші та нюдові відтінки - 02 і 03.

По-перше мені подобається оформлення нової колекції - обожнюю фіолетовий колір 💜 І мінімалістика з назвою.

Ізюминка цих помад - зовнішній блиск в стилі "Shine bright like a diamond". Відкривши їх вперше, ззовні вони були однакові. Блискітки якими покриті помади жовтуватого кольору і схожі на блиск з ялинкової іграшки, в живу виглядає шевешо. Спершу раджу зробити пару мазків на руку, щоб цей жовтий відтінок не залишився на губах. На фото гарно видно, як він зникає після декількох фарбувань. Хоча якісь блискітки ніби є в самій помаді, на губах вони не помітні. Тільки якщо саме цей верхній слой потрапить на губи, то буде виблискувати.

Помади сатинові, дуже ніжно лягають на губки. Хоч і підкреслюють впадинки на губах, проте не сушать та маскують шелущіння. Помади мають яскраво виражений запах, як на мене це солодка липа, прям дуже приторно. Але при нанесення аромат не відчутний. Стійкість середня, ви проходити з ним пів дня, якщо не будете нічого їсти чи пити.

Новинка від LCF: Spark Lipstik із серії de Provance
  • 02 відтінок, як на мене, більш кораловий. Хоча на губах виглядає доволі спокійно на гарно, без зайвої помаранчевості.
  • Але мій фаворит це відтінок 03 - ніжно рожевий, колір чайної троянди. На губах дуже натюрель, лише підкреслює їх форму.

Також додаю порівняння двох відтінків на верхній та нижній губі, гортай фото 😉