Milans

Трохи про покупки цього року

Трохи про покупки цього року
Трохи про покупки цього року

Якщо підбити підсумки косметичного року, то я виконала, точніше перевиконала свій бажаний план покупок 🥰

Знайшла безліч гарних засобів, та вирішила трохи про них згадати 🫶

По перше, хочу відмітити Kerastase та Balmain, MoroccanOil та Lanza . Звісно ці бренди не фаворити цього року, тому що користуюсь я ними вже навіть на порахую скільки часу, окрім Balmain, його я затестила в цьому році.

Трохи про покупки цього року

З доглядового сегменту, то Bobbi Brown, Payot, Clinique, La Roche-Posay, Biotherm, та Clarins. І знов такі саме новинками цього року в мене Biotherm, та Clarins 🫶 - вони увірвались на мою поличку дуже самовпевнено та нахабно зайняли там місце 😅

Тепер про декоративочку. Тут багатий список, який тягнеться з минулих років, Guerlain, Bobbi Brown, Yves Saint Laurent, Givenchy, Urban Decay, Huda Beauty, Dior, Chanel, Charlotte Tilbury, Fenty Beauty.

Але відмічу я фаворитів з них, це стік Fenty Beauty, бронзер Chanel, та палатка тіней Huda Beauty ❤️

Сподіваюсь вам було цікаво почитати що ж я відмітила у своєму фаворитнему підбору. Було дуже важко визначитись, тому що я безмежно люблю кожну свою баночку, проте наприклад мій улюблений хайлайтер від Dior не потрапив до списку, тому що він потрапив до мене не цього року, а в цьому списку я намагалась відзначити лише те, что спробувала я лише в цьому році ❤️ але додам відео про ці хайлайтери 🫶