Missmili

Pantene Pro-V Superfood Conditioner

Pantene Pro-V Superfood Conditioner

Змалку я мріяла про довге натуральне і густе волосся аж до копчика,але так моя мрія і не втілилась в реальність,то терпіння не вистачало і обрізала волосся під каре,то ще чогось..

Зараз намагаюсь по максимуму не мучати волосся і все таки колись побачити себе трішки Рапунцель

Ще роки з два тому для мене було принципіально користуватись тільки проф засобами по догляду за волоссям,бо саме від них був видимий ефект,але зараз з цим трохи заспокоїлась,бо масс маркет також може бути нічогенький.

Раніше я писала відгук про спрей для волосся від Pantenе який по ефекту мене повністю задовільнив,єдине по складу були питання

Pantene Pro-V Superfood Conditioner

А сьогодні ділюсь враженнями від кондиціонеру Pantene Pro-V Superfood Conditioner

Кондиціонер має обʼєм 200 мл(є ще 275мл)упакування стандартне для цієї лінійки-мʼяка біла туба зі стильним і лаконічним дизайном

Кондиціонер обіцяє укріпити,надати блиску і сяйва,а також з ним візуально волосся виглядає більш здоровим і сильним.

Спосіб використання:нанести на вологе очищене волосся на 3-5 хв і змити.

Склад:

Aqua, Cetyl Alcohol, Stearamidopropyl Dimethylamine, Glycerin, Stearyl Alcohol, Glutamic Acid, Bis-Aminopropyl Dimethicone, Parfum, Benzyl Alcohol, Sodium Benzoate, Citric Acid, Disodium EDTA, Panthenol, Panthenyl Ethyl Ether, Histidine, Hexyl Cinnamal

Якщо вірити програмі по перевірці складу косметики,то склад кондиціонера цілком прийнятний,з корисного-пантенол,лимонна кислота,амінокислоти ,ну і звичайно трішки силікончиків,як без цього)

По враженням:

Аромат:ну класний,бальзами від Pantene мені завжди пахли приємно наче якоюсь жуйкою,аромат доволі стійкий але при цьому ненавʼязливий

Консистенція:дуже густа,плотна,гарно розподіляється по волоссю,при цьому розхід засобу дуже скромний,вистачить на пристойно

Використання:чесно,я його не тримала 3-5 хв,в мене так-нанесла,розподілила гарно,якщо є настрій то рідким гребінцем пару раз провела і змила.

Ефект:волосся при змиванні кондиціонера дуже гладке,ковзке,розплутане

Розчісується легко і без проблем,електризації чи пухнастості після сушки не було помічено,волосся гарно блистить,мʼяке і гладке на дотик,виглядає зволоженим і доглянутим.

Висновок:

Хороший бюджетний бальзам,волосся з ним себе добре виглядає і мінусів для себе не знайшла)