KsuLv

Чи придбаю я ще раз нашумівший кондиціонер CP-1?

Чи придбаю я ще раз нашумівший кондиціонер CP-1?

Привіт, дівчат 🤗

Розпочну з того, що я дуже не люблю писати негативні відгуки.

Маю пошкоджене, освітлене волосся, яке є вʼюнким і схильним до пухнастості.

Без кондиціонера розчісування дуууже проблематичне, з попереднім кондиціонером від Syos https://club.makeup.com.ua/post/18332/ ця проблема гарно вирішувалась. Але я постійно люблю тестувати щось новеньке, самій цікаво і щоб волосся не звикало до засобів.

Отож, начитавшись гарних відгуків, замовила засіб CP-1 Bright Complex Intense Nourishing Conditioner, проте перше знайомство виявилось не дуже приємним.

Отож, розпочнемо:

Пакування, дозування і структура:

Обʼєм 100 мл, але є й 500 мл.

Тюбик ніжно жовтого кольору, класичний з назвою засобу, без зайвих деталей.

Дозування зручне, структура рідка, неекономічна від слова ВЗАГАЛІ.

Чи придбаю я ще раз нашумівший кондиціонер CP-1?

- глибоке і тривале зволоження;
 - відновлення зруйнованих ділянок структури волосків;
 - підтримування достатньої кількість вологи у волосяних стержнях і запобігання її втраті;
 - полегшення процесів розчісування і укладання;
 - боротьбу з ламкістю, надмірною сухістю і розшаруванням кінчиків волосків;
 - огортання приємним ароматом;

Що є по-факту:

✅ приємний, нейтральний аромат, що залишається на волоссі після миття протягом 6-8 год;

✅ дещо полегшує процес розчісування;

Враження від застосування:

Для досягнення ефекту полегшення розчісування потрібна велика кількість засобу. Обʼєму 100 мл мені вистачило на 3 миття волосся (довжина до лопаток). Бальзам витримувала на волоссі 5 хв, як пише виробник.

Ефекту зволоження я не відмітила, кінці сухі як і були (можливо для мого волосся потрібні більш потужніші засоби). Слухняних локонів також не відмітила, волосся живе своїм життям.

Висновок:

Даний засіб більше не придбаю, оскільки за таку ціну можна знайти і більш ефективніші засоби.

Дякую за увагу!