Анна Ліннік

Туш для вій Dior, чи є сенс переплачувати за бренд?

В пошуках ідеальної туші для вій я перепробувала практично весь масс маркет і не розуміла чому не має сенсу від них, до того моменту поки мені один раз не подарували туш класу "люкс", це було дуже давненько, хоча і в цьому класі бувають провали 😄

А тепер саме про туш Dior Diorshow Pump'n'Volume Mascara:

➕ зручна силіконова щіточка чудово фарбує кожну вію від коренів і до самих кінчиків;

➕ стійка;

➕ не склеює вії;

➕ вії виглядають, як нарощені;

➕ вистачає на довго, тому вважаю, що краще купити одну туш гарної якості, хоча якщо в Вас вії гарні від природи, то думаю не потрібно витрачатися 😄

За цей час тестування попадалось багато класних тушів для вій і це одна з них, ця туш вартує кожної копійочки 😻 Рекомендую спробувати 💞

Прикріпила нижче фото з результатом, також залишаю посилання на туш та набір (в мене йшло в подарунковому новорічному форматі тому коробочка відрізняється) ⤵️

💄 Щодо помадки Dior, в мене в наборі ROUGE DIOR 999 velvet - класичний черговий колір 💋 Один раз я її протестувала, добре тримається на губах навіть якщо випити каву, але я не люблю такі відтінки помад, тому надалі я використовувала тільки для фото і відео 😄

Загалом бомбовий набір в гарному пакуванні за приємною ціною 😻 Отримала багато задоволення від використання такого наборчику 💞 Дякую за перегляд і вподобання, всім добра 🧡

Туш для вій Dior, чи є сенс переплачувати за бренд?