DARIIAKOVACH

VS Velvet Petals, за що тебе так люблять?

VS Velvet Petals, за що тебе так люблять?

Я не люблю парфуми, можливо все тому, що мені важко їх обрати. А користуватись одним і тим самим ароматом довготривало я не можу. Також я мала таку неприємну штуку, як панічні атаки,з якими парфуми мене просто душили. З тих пір парфумерія проблема для мене (хоча аромат чоловіка мене не душить,але можливо десь ще сидить страх тієї «духоти»)

Два роки тому я працювала і моя колега,коліжанка виявилась моім Таємним Сантою. І хоч ми всі озвучували в голос,що б хотіли отримати. Вона все ж поклала і те,що захотіла сама. Потрапивши в моє серце. Бо цей аромат (не типовий для мене) справді мені сподобався

Має гарний носик прихованого типу,натиском відкривається отвір і не страшно,що випадково проллється в дорозі. Дуже зручний формат

Також стильний дизайн, фіолетові відтінки,мої улюблені.

Кришечка розкручується,тож залишки легко витискаються.

Petals-це пелюстки, що одразу дає зрозуміти. Це квітковий аромат

Velvet-оксамит,щось,глибоке…

Розкішне!

Розкішний аромат, така асоціація

Я відчуваю аромат цвітіння,коли цвітуть дерева,аромат сандалу (його я люблю в парфумах він мені тут злегка впізнається),мигдалю,до речі він звучить найбільше і дає таку легку солодкість аромату

Аромат не легкий,не типово квітковий

Слоган аромату «lush blooms, almond glaze, made you blush”

Це переклад слово в слово від мене, думаю, що остання фраза все ж фразеологізм,але з цим в англійській у мене не дуже) «Пишне цвітіння, мигдальна глазур, змусить вас зашарітись»

Склад:

Мені не подобається,що в складі є мінеральна олія і силікон.

Власне ось повний перелік, пройдусь лиш по декільком компонентам,які є не дуже безпечними.

Water (Aqua, Eau), Mineral Oil (Paraffinum Liquidum, Huile minérale), Glycerin, Fragrance (Parfum), Stearic Acid, Cetyl Alcohol, PEG-100 Stearate, Glycery|

Stearate, Dimethicone, Diazolidinyl Urea, Methylparaben, Acrylates/C10-30 Alky| Acrylate Cross- polymer, Sodium Hydroxide, Propylpara- ben, BHT, Disodium EDTA, Tocopheryl Ace-

tate, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Butyl-

phenyl Methylpropional, Coumarin.

Diazolidinyl Urea- Є консервантом, що виділяє формальдегід.

Methylparaben - Консервант і антисептик, що активно діє проти грам-позитивних бактерій, меншою мірою - проти цвілевих та грам-негативних бактерій.

Sodium Hydroxide - Мій «улюблений» сильний луг (їдкий натр), біла тверда речовина.

BHT - Синтетичний антиоксидант, близький за своїми властивостями до бутилгідроксіанізолу. BHT звинувачують у тому, що він є ендокринним руйнівником і має токсичну дію на печінку, нирки та легені в екстремальних дозах через ковтання.

(Власне ковтати лосьйон не бажано🙈)

Склад не на 10, а відчуття на шкірі?

Він доволі комфортний і приємний

Не липкий, гарно зволожує, шкіра ніжна

Залишків на одязі не лишає і швидко поглинається

Чи повторю і ще раз? Вже навряд, пройшла ейфорія і аромат приївся. Тимпаче вже маю seventeen,яким користуюсь нещодавно

Обіймаю💌