Missmili

Тестую новий відтінок тонувальної маски « Горобина» 016 фіолетово-попелястий

Тестую новий відтінок тонувальної маски « Горобина» 016 фіолетово-попелястий

Горобиною користуюсь вже декілька років,пробувала і інші бренди тонувальних фарб,але завжди повертаюсь до Горобини,так як вона влаштовує по всім фронтам

Бренд змінив упакування фарб і зʼявились декілька нових відтінків,собі взяла на пробу два:

016 фіолетово-попелястий

091 темно-попелястий

Я маю русяве подекуди освітлене меліруванням волосся і тонуюсь раз на один-два тижні,бо дуже бісить рудувато-жовтуватий відтінок освітленного волосся,тому тонувальні засоби обираю ті що прибирають жовтизну і надають більш холодного відтінку волоссю.

Сьогодні тестую Горобину 016 фіолетово-попелястий.

Новий дизайн упаковки мені більше подобається ніж попередній,є фокус саме на відтінок волосся,та й взагалі виглядає більш сучасно ніж було

Відтінок 016 підійде для тонування русявого,темно-русявого натурального і фарбованого волосся

В складі має екстракт горобини і мигдальну олію-для зволоження,блиску і мʼякості волосся.

Тестую новий відтінок тонувальної маски « Горобина» 016 фіолетово-попелястий

Укомплектування не змінилось:

Маска-фарба

Рукавички

Інструкція

Обʼєм в упаковці 30 мл,мені на моє довге волосся до лопаток такого обʼєму достатньо,для більш довгого і густого волосся можливо знадобиться дві упаковки.

Спосіб використання простий-на чисте вимите волосся нанести засіб по всій довжині,витримати 30 хв і змити.

Аромат у фарби - приємний,кавовий,консистенція густа і не розтікається.На свотчі на папері видно що пігмент має в складі фіолетовий,тому повинно нейтралізувати жовтизну.

Наносила і витримувала маску по інструкції,вже при змиванні було помітно що відтінок волосся став більш холоднішим.

По еффекту:

Фарба не пересушила волосся,воно залишилось мʼяке і гладеньке як і було.

Колір на вже висушеному волоссі від цього відтінку кардинально не змінився,але загальний тон став більш приглушений . Повністю жовтизну не прибрав але в цілому відтінок волосся став наче більш спокійнішим.

При різному освітленні виглядає більш або менш хододним.

Можливо на більш світлішому волоссі цей відтінок краще спрацює,гадаю що мій колір волосся занадто темний для конкретно цього відтінку тонуючої маски

Про стійкість цього відтінку нічого не скажу,бо його майже не видно на волоссі.

Висновок:

Тонуючі маски цього бренду в мене найулюбленіші,вони бюджетні і ефективні при цьому волосся від них не страждає,а навпаки виглядає краще,конкретно відтінок 016 фіолетово-попелястий мене не вразив,бо на моєму волоссі він майже не спрацював,поки мій фаворит це Горобина 875 попелясто-русявий.