krutoguuz

Ідеальний крем для відновлення шкіри

Ідеальний крем для відновлення шкіри

Сьогодні поговримо про Purito Dermide Relief Barrier Moisturizer.

Cклад:

Water, Propanediol, Glycerin, Caprylic/Capric Triglyceride, Hydrogenated Poly(C6-14 Olefin), Behenyl Alcohol, Limnanthes Alba (Meadowfoam) Seed Oil, Polyglyceryl-6 Stearate, 1,2-Hexanediol, Cetyl Alcohol, Candida/Garcinia Cambogia Ferment, Ceramide NP, Glyceryl Stearate, Ammonium Acryloyldimethy|taurate/VP Copolymer, Polyglyceryl=6 Behenate, Allantoin, Squalane, Caprylyl Glycol, Panthenol, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Xanthan Gum, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Ethylhexylglycerin, Disodium EDTA, Dipropylene glycol, Hydrogenated lecithin, Ceramide NS, Ceramide AS, Ceramide AP, Cholesterol, Ceramide EOP.

Всі інградієнти розбирати не буду, але пройдуся по головним на мою думку.

  • цераміди - робота зі шкірним бар'єром, запобігання сухості, регенерація та живлення шкіри,
  • холестерол - зміцнення та відновлення ліпідного бар'єру, підвищення рівеня зволоженості шкіри,
  • сквалан - зволоження та живлення шкіри, посилення проникнення активних компонентів,
  • олія пінника лугового - зволоження, живлення, антиоксидантні, антивікові та заспокійливі властивості,
  • пантенол і алантоїн –  заспокоєння та мінімізація подразнень.

Текстура, упакування та колір:

Він має упакування з помпою, яке дуже зручне у використанні. Текстура середня по щільності, але досить легка та комфортна. Швидко розприділяється та поглинається. Колір - білий. Залишає після вологий фініш.

Єдиний мінус, який я помітила він дуже несподівано закінчився. Але в цілому купа плюсів і я хочу знову його повторити.

Користувалися цим кремом? А засобами від нього бренду?

Ідеальний крем для відновлення шкіри