KsuLv

La'dor - салонний догляд в домашніх умовах.

La'dor - салонний догляд в домашніх умовах.

Я завжди була у пошуках ідеальної маски для волосся. І, здається, знайшла! Це - La'dor Eco Hydro LPP Treatment 🤍 Тут не буде лонгріду, все коротко і по суті.

Нагадую про моє волосся:

Освітлене=пошкоджене, схильне до пухнастості і хвилястості. Я звичайно не тотал-блонд, своє волосся я люблю, тому освітлюю його приблизно раз у 1.5 років, тоную за необхідністю.

Про маску:

Маска густої консистенції, має приємний, ніжний аромат, зручно дозується і значно економічна у використанні.

La'dor - салонний догляд в домашніх умовах.
La'dor - салонний догляд в домашніх умовах.

Відповідно результатів оцінки безпечності косметики більшість складових є безпечними, окрім бензилового спирту і стеарамідопропілдиметиламіну - вони є допустимими.

⚪️Вода;

⚪️Спирт цетеариловий (розчинник, структурна основа для косметики);

⚪️Бензиловий спирт (розчинник, може бути причиною виникнення алергічних реакцій);

⚪️Оливкова олія (помʼякшує, зволожує волосся, зміцнює коріння);

⚪️Олеїловий спирт (емульгатор);

⚪️Олія жожоба (зміцнює корені волосся, стимулює його ріст, нормалізує ліпідний баланс шкіри голови);

⚪️Олія насіння моркви (покращує структуру волосся, роблячи його шовковистим, стимулює ріст волосся);

⚪️Лимонна кислота (дозволяє звузити пори, вирішуючи проблему надмірного виділення жиру);

⚪️ Стеарамідопропілдиметиламін (не можу вимовити 😅 речовина, що дозволяє зменшити статичний ефект при розчісування волосся; це замінник силіконів);

⚪️Молочна кислота (зв'язує молекули води й тим самим допомагає утримувати вологу в шкірі та волоссі, а також підвищувати еластичність і пружність);

⚪️ Бензофенон-9 (консервант).

Наношу після миття говори на промокнуте рушником волосся, залишаю на 20-30 хв (хоча в інструкції 10-20), інколи можу накривати волосся плівкою і підсушувати його феном для «вау» ефекту. Хоча без підсушування ефект також виражений!

✅гарно зволожує волосся;

✅зменшує пухнастість і електризацію;

✅робить волосся рівнішим і гладкішим;

✅додає блиску;

✅полегшує розчісування.

Використовую 1 раз на тиждень.

Маска ідеально підійде для сухого та освітленого волосся, вона є моїм фаворитом на даний момент.

Дякую за увагу! Всіх обіймаю 🫶