MAXIMOVA🌷

Помада LN Pro Lip Glaze Silky Cream Lipstick

Помада LN Pro Lip Glaze Silky Cream Lipstick
Помада LN Pro Lip Glaze Silky Cream Lipstick
Помада LN Pro Lip Glaze Silky Cream Lipstick

Красива фотогенічна помада в глянцевому футлярі.

Виробник вказує, що вона має кремову текстуру, комфортна на губах з насиченим пігментом. Перевірю на собі всі заявлені характеристики та спочатку хочу розказати про перше враження.

Помада LN Pro Lip Glaze Silky Cream Lipstick
Помада LN Pro Lip Glaze Silky Cream Lipstick
Помада LN Pro Lip Glaze Silky Cream Lipstick
Помада LN Pro Lip Glaze Silky Cream Lipstick
Помада LN Pro Lip Glaze Silky Cream Lipstick
Помада LN Pro Lip Glaze Silky Cream Lipstick

Помада була запакована в плівку, знявши її побачила глянцевий футляр графітового кольору з білими написами. В руках вона відчувається дуже легко, упакування повністю пластикове.

Коли я викрутила повністю помаду побачила на ній маленькі тріщинки, «шви» від форм у які вона заливалась, в основі де помада з’єднується з пластиком є якісь нерівності.

Я не буду сварити за ці недоліки помаду, вона дуууже бюджетна, ціновий діапазон 50-140 грн. Власне, я купувала по акції за 51 грн, тому претензій до того, що вона не справляє люксового враження взагалі не маю🤗 Головне, як вона себе покаже в ділі!

Аромат косметичний, солодко-пудровий, після нанесення не відчувається та не заважає.

Перед покупкою я помаду не свотчила, обирала наосліп по картинкам на сайті та назві відтінку «Mocha nude». В футлярі вона виглядає нюдово, а при першому нанесенні на губи - проявилась рожевим підтоном. Додатково контур я підвела олівцем Glam bee 110. Мені такий ефект не сподобався і помада певний час пролежала без діла.

Зараз губи не завжди в ідеальному стані, іноді підсушені, а на такій текстурі мої улюблені матові помади і олівці можуть підкреслювати сухість. Тому вирішила знову спробувати цю помадку LN Pro і вона показала себе по-іншому в цей раз😊

Колір гарно проявився, не яскравий теплий нюдовий з карамельно-персиковим відтінком. Я б так охарактеризувала його. Наноситься легко, помада приємно ковзає на губах. Текстура дійсно кремова з легким глянцевим блиском. Лягає однотонно, не розтікається. На губах відчувається дуже комфортно, легко і невагомо, трошки із зволожуючим доглядовим ефектом.

Формула не стійка, це помадка яку потрібно поновлювати протягом дня.

Фотографії робила спеціально з різним освітленням, щоб зрозумілим був колір. Додатково не використовувала олівці для контуру.

Тепер ця помадка летить в мою сумочку, на зимовий період так точно!😊