Juli Butik

Ополіскувач для ротової порожнини "Прополіс дент" Georg BioSystems

Ополіскувач для ротової порожнини "Прополіс дент" Georg BioSystems
Ополіскувач для ротової порожнини "Прополіс дент" Georg BioSystems

Ополіскувач це невід'ємна частина мого ритуалу догляду за порожниною рота, без нього я просто не можу. "Прополіс дент" Georg BioSystems користуюсь ним вперше, цей ополіскувач мені дуже сподобався .

Має приємний смак, якийсь медово - м'ятний з нотками календули.

Після користування присутнє відчуття свіжості та терпкий присмак. Сильного печіння в роті не було. Має м'яку дію.

Добре загоює пошкодження на слизовій.

Зручний ковпачок від пляшки в який потрібно наливати засіб.

Свіжість подиху присутнє досить довго. Цей ополіскувач точно вартий уваги

Ополіскувач для ротової порожнини "Прополіс дент" Georg BioSystems
Ополіскувач для ротової порожнини "Прополіс дент" Georg BioSystems
Ополіскувач для ротової порожнини "Прополіс дент" Georg BioSystems

AQUA - розчинник (Цілком безпечно)

SORBITOL - аліфатичний спирт, використовується як зволожуючий компонент, що істотно впливає на текстуру виробу, надаючи їй особливу м'якість, пластичність і бархатистість. У рецептурах замінює гліцерин. Зареєстрований як харчова добавка Е420. (Безпечно)

PROPOLIS - має антисептичну, знеболювальну дію, сприяє швидкій регенераціїї. (Безпечно)

CALENDULA OFFICINALIS EXTRACT - нагідки, однорічна трав'яниста рослина. Має бактерицидну, дезінфікуючу та ранозагоювальну дію. (Цілком безпечно)

SALVIA OFFICINALIS EXTRACT - Екстракт листя шавлії. Традиційно застосовується як протизапальний, антимікробний засіб. (Безпечно)

PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL - Гідрогенізована касторова олія. Використовується як емульгатор, поверхнево-активна речовина і ароматизатор. (Допустимо)

PVP - скорочення від полівінілпіролідону.Загущувач та гелеутворювач, стабілізує піну у засобах. Нетоксичний. (Допустимо)

PARFUM - парфумування (Середня безпека)

SODIUM FLUORIDE - активна добавка для профілактики карієсу, а також дезінфікуючий і консервуючий компонент. (Допустимо)

2-BROMO-2-NITROPROPANE-1,3-DIOL - консервант (похідні фармальдегідів). Має низку обмежень щодо сполучуваності з іншими компонентами. Тому бронопол не рекомендують вводити в незмивні продукти: креми, гелі для обличчя, ну і в тоніки в тому числі. Якщо ви знайдете його там – можете сміливо виливати засіб (Є застереження)