Marinka🌈Rainbow

Мій подарунковий бокс L'oreal Excellence

Мій подарунковий  бокс  L'oreal Excellence
Мій подарунковий  бокс  L'oreal Excellence

Всім привіт ❤️

Хочу приєднатися до щасливих дівчат які сьогодні також отримали довгоочікуваний бокс 💞

Це мій перший виграш в клубі і можливість долучитися до омріяного тестування) Я коли отримала повідомлення що посилка прибула до відділення просто помчалась туди і не передати всі емоції які я отримала коли розпакувала посилочку. По перше, я не очікувала що бокс буде такий великий) А по друге, я просто була вражена наповненням ✨ Думала що там буде просто фарба , але на такі аксесуари навіть не розраховувала,це була приємна несподіванка!

Щітка Tangle Teezer крута в гарному рожево - бузковому кольорі , багато чула про них і збиралась в майбутньому придбати , проте чарівники з Makeup та L'oreal виповнили мою мрію 🥰 Дуже гарне дзеркало , я думаю що такий аксесуар взагалі необхідна річ . Воно легеньке , компактне, складається і відмінно підійде не тільки для користування вдома а й в подорожах. Ну і звісно фарба для волосся L'oreal Excellence Universal Nudes. Давно задивлялась на цю фарбу ❤️ З нетерпінням тепер чекаю коли розпочну тестування)

Дякую ! Дякую! Дякую! Makeup та L'oreal 💞

Особливо приємно отримати бокс на свята ! 🌲

Мій подарунковий  бокс  L'oreal Excellence