Anastasia Holubenko

Мастхев новорічного макіяжу

Мастхев новорічного макіяжу
Мастхев новорічного макіяжу

Для мене це перші рідкі тіні, тому, на жаль, не буде з чим порівняти, але буде що сказати.

Розпочнемо з пакування - це туба з матового пластику, через яку вже одразу спостерігається дуже красива гра кольорів ✨

Хорошої якості кісточка, через яку набирається достатня кількість продукту, легко наноситься та тушується 🤍

Але коли я в перше нанесла, то лягло наче плямами з пробілами, тому до них треба трішки пристосуватись, десь кісточкою, десь пальчиком підтушувати і вийде краса 😻

Ці тіні більше схожі на глітер, блискітки на рожево-помаранчевій базі з дуже гарним переливом ✨

Мастхев новорічного макіяжу
Мастхев новорічного макіяжу

В даному відтінку спостерігаються переливи помаранчевого, рожевого, синього, фіолетового які створюють ефект «фольги» на повіках 😻

Дуже круто виглядають як самостійно - повністю на все повіко так і як акцент на середину чи в куточок ока ✨

Гортай карусель, там свотч тіней під різним кутом 👉🏻

Як базу я нічого не наносила (хоча під базу вони напевно ще краще виглядатимуть), лише трішки розтушувала коричневий олівець трохи вище міжвійки та підвела ним слизову. Як на мене, це вже готовий варіант дуже швидкого вечірнього макіяжу 🤌🏻

Проходила з ними пів дня, нічого не скочується та не осипається, але тяжко змивається, бо потім все обличчя і руки в блискітках 👀

Справжній Shine bright like a diamond 💎

Я однозначно придбаю ще й інші відтінки цих тіней ✨

Зараз, до речі, дуже приємна ціна на них, тому поспішіть, адже до нового року зовсім трішки лишилось, а з ними можна створити дуже красивий макіяж 😉