Lytvynenko

Пензель CTR та румʼяна Lamel №406

Пензель CTR  та румʼяна Lamel №406

Пензель для рум'ян і корекції - W0184, з натурального ворсу - ворсу песця. 198 мм у довжину та щільно набитим ворсом 30 на 36 мм.

Скошена форма пучка зручна, дозволяє профарбувати без проблем ніс, акуратно розтягнути пігмент по вилицях.

Деревʼяна рукоятка, виглядає стильно, в руці зручна.

Ворс мʼякий, не колючий, приємний до шкіри. Без плям розтушовує, залежить, звісно, ще й від продукту. "Вбиваю" у ворс румʼяна і таким чином, чудово можу нанести, без пилу.

Наразі ворсинки не вилазять, пензель після миття чудово себе поводить. Швидко сохне.

Пензель CTR  та румʼяна Lamel №406
Пензель CTR  та румʼяна Lamel №406
Пензель CTR  та румʼяна Lamel №406
Пензель CTR  та румʼяна Lamel №406
Пензель CTR  та румʼяна Lamel №406
Пензель CTR  та румʼяна Lamel №406

Нашумілі румʼяна якісного бюджетного бренду зацікавили мене і рожевим відтінком.

Про №404 для контурингу писала раніше - https://club.makeup.com.ua/post/25968/

Це холодний рожевий, у номері 406, що має неймовірну пігментацію та може трохи пилити. Відтінок дуже природній та приємний 😍 До прикладу, 407 та 408 - абсолютно не моє, з морковним відтінком.

Приловчилася працювати таким чином: набираю трохи на пензель та "вбиваю" продукт у ворс об кришку. Тоді наноситься без плям та надлишків.

Легким дотиком наношу на "яблучка" та повіки, ледь-ледь торкаючись шкіри, аби залишити природній та майже непомітний румʼянець та надати обличчю свіжий вигляд.

Стійкість у них середня, весь день на своїй жирній шкірі не бачу їх, але тут індивідуально.

Пакування бюджетне, пластик, що не щільно закривається і може наробити недобрих справ у сумочці. Але ж враховуємо ціну))

Що пензель, що румʼяна можу радити, залишили приємні враження та є якісними продуктами ☺️ Пензель не з найбюджетніши, але серед професійних з наруральним ворсом не за всі гроші світу - краще не знаходила.

Про румʼяна нема чого і додати, круті та мають доступну вартість.