Коденчук Карина

Доглядові засоби у боротьбі з чорними цятками

Доглядові засоби у боротьбі з чорними цятками

Моя шкіра далека від ідеалу, але це ніколи не було комплексом. Не сказати, щоб мене сильно бентежило питання щодо її зовнішнього вигляду. Ні, навпаки – я турбуюся про здоров'я, адже гормональні збої, стреси через переїзди, неправильне (невчасне) харчування, порушений режим сну – це фактори, які невблаганно відбиваються негативними наслідками на нашому обличчі.

Маю нормальну шкіру, але взимку схильну до сухості й шелушіння, тому догляд завжди підбираю делікатний: не кислотні пілінги, а більше пілінг-скатки, наприклад такі:

1. Ензимна пілінг-скатка від Derma•E Essentials. Дуже делікатна, очищує не до скрипу, тому підійде не усім.

2. Моя одвічна супутниця ще з універу пілінг-скатка Esfolio Snail Peeling Gel від корейського бренду. Прозора, скатується до біленьких коконів, наче розмочений папір. Пахне бамбуком. Гіпоалергенна. Підходить і для комбінованої шкіри (подруга разом зі мною користується такою самою, вона її першою і затестила).

У боротьбі з чорними цятками (не глибинними комедонами, а такими, що утворилися на поверхні носа, щічок, підборіддя від вихлопних газів, забрудненого повітря тощо) є невмирущий гель від May Face Natures Line 3 в 1 (скраб-гель-маска) з активованим вугіллям і каоліном. Використовую для Т-зони, він чудово очищує, підсушує. Кількісно економний, вистачає надовго.

У зарубіжних косметологів підгледіла один метод: перед очищенням від чорних цяток треба не розпарювати (бо для сухої шкіри - це пожежа), а на сухе обличчя! – тільки на сухе, інакше ефекту 0 – нанести гідрофільну олію (я користуюся Cleansing Oil від Round Lab зі стабілізаторним затискачем, так вона ніде не підтікає і не розливається), потримати ватний диск довше за все на місцях, де маєте ці чорні цятки! – змити пінкою чи гелем для вмивання і, не витираючи обличчя рушником, наклеїти очищуючі від чорних цяток полоски (на ніс, щічки, лоб чи підборіддя).

Я користуюся двома такими, як:

1. Від Etude House Gtreentee Nose Pack.

2. Від Just Kawaii Egg Nosе Pack.

Доглядові засоби у боротьбі з чорними цятками
Доглядові засоби у боротьбі з чорними цятками
Доглядові засоби у боротьбі з чорними цятками
Доглядові засоби у боротьбі з чорними цятками
Доглядові засоби у боротьбі з чорними цятками
Доглядові засоби у боротьбі з чорними цятками
Доглядові засоби у боротьбі з чорними цятками
Доглядові засоби у боротьбі з чорними цятками