Коденчук Карина

Догляд за локонами

Догляд за локонами

В одному дописі я зібрала все, чим користувалася, користуюся і планую користуватися надалі. Але чи усіма?

Ні. Розповім про кожен засіб по порядку (як на фото в каруселі):

  1. Краще за дитячу лінійку шампунів від Johnson's не придумали ще 👍(рожевий шампунь для кучерів, заспокійливий фіолетовий з лавандою, жовтий - для тонкого волосся, підходить і для освітленого, бо має низький рівень ph , а тому не так швидко змиває фарбу, на відміну від ШГО (шампунів глибокого очищення) з високим pH).
  2. Шампунь від Elseve проти жовтизни – однозначно 👎 Сушить і так вже знебарвлене волосся, береться іноді плямами, окрім того, що прибирає жовтизну, він ще й абсорбує природній блиск. Сіре, попелясте волосся, наглухо матове – це не для мене. Замість нього придбала такі 2 відтіночні засоби:
  3. Бондінг-маска з аргановою олією від TRESemmé з аргановою олією чудово живить волосся. Після неї воно не ламке, струїться як шовк👍 Вона СИНЯ, а не фіолетова, тому в змозі нейтралізувати небажану рижину. Пахне приємно. Наносити тільки в рукавичках, бо тінтує на шкірі.
  4. Мус від Schwarzkopf IGORA PEARL не тінтує, пінка фіолетового кольору не перетворює жовтизну на "сивину", як Ельсев, а надає рожево-перлинного відтінку. Лайк👍
  5. Маска NUMERO з авокадо від Brelil. Супер. Ефект ламінування. Волосся менше пушиться й електризується. Взимку топ: насичує поживними натуральними елементами, надає блиск, запобігає надмірної сухості, та як результат зменшує ламкість локонів. Хочу спробувати з вівсом👍
  6. Бальзами-ополіскувачі з серії Botanic Therapy від Garnier загалом нормальні, але краще купити кокосову, касторову олію чи олію макадамії в чистому вигляді🤙
  7. Бальзами-ополіскувачі з серії Botanic Therapy від Garnier загалом нормальні, але краще купити касторові олію чи олію амли чи макадамії в чистому вигляді🤙
  8. з серії Botanic Therapy від Garnier загалом нормальні, але краще купити касторові олію чи олію макадамії в чистому вигляді🤙з серії Botanic Therapy від Garnier загалом нормальні, але краще купити касторові олію чи олію макадамії в чистому вигляді🤙
  9. Кондиціонер (чи то комплексний догляд) Гудбай посічені кінчики 3 в 1 (пишуть, що це "незмивашка", але якщо робити так, то локони будуть висіти як шмарклі). Чесно і відверто не зрозуміла ефекту. Единий плюс – аромат кавуна. Усе інше - провал 👎
  10. Бальзами від Ельсев: чорний – супер👍, волосся сильне, а хвіст густий, як після салонного догляду, а ось жовтий – фу, ще й блискітками шимерними, навіщо? Блиск має бути натуральним, а не оце все👎
  11. Двофазні спреї – однозначно супер. Доприскала обидві пляшки. Ідуть як термозахист і як зволоження 👍
  12. Спреї від LL LEVEL Ботокс ще нічого, допомагає краще розплутувати волосся. Наносити на вологе волосся, щоб не обтяжувало. Зелений з пробіотиками треба використовувати з таким самим шампунем, але мені не зайшло👎
  13. Олії для волосся відправляю мільйон уподобайок👍 Борються з посіченими кінчиками, надають м'якість і "живий" блиск. У мене ще є олійка від Sol de Janeiro (є окремий пост із доглядовими засобами цього бренду). Єдиний мінус – сироватку Гудбай посічені кінчики! Зняли з виробницва.😪 Я плачу не один місяць, моє горе невтішне. Зняла відео на згадку про цю "перлину" з усіх олій.

Гребінці використовую з рідкими зубчиками, люблю дерев'яні. Вони не вискубують волосся пачками.

Догляд за локонами
Догляд за локонами
Догляд за локонами
Догляд за локонами
Догляд за локонами
Догляд за локонами
Догляд за локонами
Догляд за локонами
Догляд за локонами
Догляд за локонами
Догляд за локонами