Olena ✨

Тонік та тонер Relance: захоплення та розчарування

Тонік та тонер Relance: захоплення та розчарування
Тонік та тонер Relance: захоплення та розчарування
Тонік та тонер Relance: захоплення та розчарування

Сьогодні поділюсь враженнями від двох продуктів бренду Relance.

Пакування. Баночка з темного скла з пульверизатором. Дуже зручно, економно, естетично. Недостатній мінімум інформація на пляшці (назва, об'єм), деталі на картонному пакуванні. Акцентую на цьому у дописах, сподіваючись, що представники бренду звернуть увагу на це "проблемне місце". Хотілось би бачити ще хоча б термін придатності.

Склад. Чи доречні у назві «з ніацинамідом та Na-PCA»? У випадку цього продукті ніацинамід (вітамін B3) - 8-й інгредієнт із 19, а Na-PCA (піроглутамінова кислота) - 9-й. Непогано, на мою думку, але концентрація речовин для нас невідома.

Подивимось нижче склад за порядком (ця частина для когось може бути нецікавою, тоді гортаємо нижче 👇)

◾ В основі тоніка вода (не дивно), далі йде сечовина (зволожувач) та Methylsulfonylmethane (протизапальні та антиоксидантні властивості)

Glycerin, Xylitylglucoside, Anhydroxylitol (зволожувачі)

Ксиліт (цукровий спирт, отриманий з берези - консервант та зволожувач)

Ніацинамід (зменшує надмірну секрецію шкірного сала, звужує розширені пори, освітлює пігментні плями, підвищує пружність та еластичність шкіри, зміцнює гідроліпідний бар'єр, заспокоює почервоніння та запалення)

Na-PCA (Sodium Pyrrolidone Carboxylate - фізіологічний зволожувальний засіб епідермісу)

Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin (консерванти)

Sorbitol (зволожувач), Arginine (амінокислота – підвищення пружності та регенерація), Allantoin (регенерація, протизапальна дія)

Polysorbate 80 (ПАР), Disodium EDTA (консервант), PEG-40 Hydrogenated Castor Oil (ПАР) – трійка допустимих речовин

Parfum – середня безпека, адже незрозуміло з чого виготовляється. Без нього не обходяться засоби бренду

Молочна кислота завершує склад.

Якщо коротко – багато зволожувальних компонентів, які йдуть на початку складу 😉

Враження від тоніка. Бюджетний зволожувальний тонік «без спецефектів», який можу радити 😊.

Прозора рідина, шкіра після якої почуває себе добре. Тонік швидко поглинається, не залишаючи липкості та не конфліктує з іншими засобами. Алергічної реакції у мене не викликає. До Relance-ної парфумованої композиції (не виходить у мене описати, на що вона подібна) я звикла, та й вона не така насичена, відчувається лише якщо нюхати пафф.

Використовую тонік в ранковій рутині після м'якого очищення, а також в тих випадках, коли роблю макіяж не зранку (що зараз практично завжди).

До речі, виробник пропонує два об’єми, 50 та 100 мл, тож можна спробувати, чи вам його треба починаючи з меншої баночки 😊.

Тонер має безліч позитивних відгуків, але моя порада – хочете спробувати, візьміть мініатюрку на 10 мл.

Тонер купувала нагрузкою до свого замовлення (1+1=3), тому хоча б не шкода. Почну опис у зворотній послідовності.

Враження про тонер. Ця рідина більш в'язка ніж тонік, теж прозора.

Основне розчарування виникло після нанесення. Щось пішло не так. Шкіра почала червоніти плямами і виникло бажання одразу все змити (не пече, але дискомфорт відчувається). Спробувала за декілька днів повторити – результат той самий. Відклала для ручок-ніжок 🙌. Думаю, це банально алергічна реакція на якийсь зі складників.

Також хочу відзначити дещо неприємний запах, що має хімічний та спиртовий відтінок. Шкіра після нього гірка (бідний чоловік давав цьом в щічку).

Пакування. Баночка з темного скла з дозатором з довгим носиком. При використанні дозатора тонер хлюпає, що не дуже зручно (гідрофілки теж таким грішать часто). Ті самі зауваження щодо інформації на пакуванні, що й у тоніка.

Склад. Snail Mucin на 17 місця з 22 компонентів, а Collagen на 6-му.

Виділю декілька цікавих компонентів, яких нема у складі тоніка (та ті, що на перших позиціях):

Laminaria Digitata Extract (3-тя позиція) – екстракт ламінарії (зволоження, зменшення запалень, підтримка структури шкіри)

Propylene glycol (зволожувач та консервант)

Колаген (підвищення еластичності шкіри, зволожувач)

Ubiquinone (КОЕНЗИМ Q 10 – антиоксидант, підвищення еластичності шкіри, боротьба з віковими змінами)

Snail secretion filtrate (зволоження, підвищення еластичності шкіри)

На що конкретно відреагувала шкіра – не знаю. Закрадається думка, можливо на ламінарію, враховуючи, що вона у складі на 3 місці. У мене була колись маска з ламінарію після якої шкіра рівномірно ставала рожевою, але це була дія, яку зазначав виробник 🤔. Можливо й інший складник.

Черговий раз назріває висновок. Косметика – це дуже індивідуально і тонер - яскравий приклад того, як продукт з 5⭐ та безліччю хороших відгуків може комусь не підійти і цей хтось – ти 🙃

Цікавлять інші дописи про продукцію Relance?

Тут про пінку 👉 https://club.makeup.com.ua/post/22128/

А тут - про засоби для шкіри навколо очей 👉https://club.makeup.com.ua/post/23346/