Mandarinka

Туш L'oreal Paris Volume Millions Lashes Feline

Туш L'oreal Paris Volume Millions Lashes Feline
Туш L'oreal Paris Volume Millions Lashes Feline

Вітаю! Оскільки моя улюблена туш закінчилась, дістала з закромів цю, яка довго лежить і обділена моєю увагу, і зараз я проаналізую чому так трапилось. Чого слід очікувати від неї, а де вона мене відверто розчарувала..

Але переходимо ближче до справи.

🔰 Туш чудово працює на тонких і не густих віях, є ефект видовження вій. Якщо не переборщити з використанням, то вона не склеює вії і вони виглдають доволі акуратно і ніжно. Виходить такий собі "природній макіяж без макіяжу".

🔰 Щіточка зручна, силіконова, якою доволі легко вправлятись, дозволяє наносити туш в декілька шарів безпроблемно.

🔰 Мій колір - екстрачорний (на флаконі напис Volume Millions Lashes - на чорному фоні), якби він був на золотистому - це просто чорний колір. На жаль сказати чи сильно відрізняються між собою дані відтінки не можу.

Туш L'oreal Paris Volume Millions Lashes Feline
Туш L'oreal Paris Volume Millions Lashes Feline

🔰 На фото видно, що туш дісно надає віям об'єму і і приємної підкрученості, а також переносить насичений чорний колір.

🔰 Але виробник говорить, що Volume Millions Lashes Feline "не лишає слід на повіках" - і це неправда. На фото, де я не роблю макіяж, а наношу туш соло дуже добре видно, що туш залишає сліди на повіках. Мене це не сильно засмучує, але це варто враховувати.

🔰 Туш стійка, якшо середовище стабільне 😅 Туш не водостійка - тому будь-яка зміна погодніх умов і вона дуже швидко тече. Доволі часто саме з цим засобом в кінці дня я бачу темні кола попід очима, оскільки вона не те щоб осипалась, але трошки поплила..

З урахуванням ціни і всіх вищезазначених особливостей я б все таки не могла рекомендувати туш на всі 100%, мені здається з такими данними можна знайти і щось більш бюджетне. Для мене вона 6/10.