Anna_feerie

Мої консилери та коректори

Мої консилери та коректори

Останнім часом я обираю більш легкі тектури тональних засобів (а ще часто використовую мінеральні продукти), тому коректор завжди є під рукою, щоб точково прибрати почервоніння/постакне або синці під очима.

Зараз в моїй косметичці є 3 засоби, про них і піде мова далі.

1) Estee Lauder Double Wear Stay-in-Place Concealer - щільний та дуууже стійкий продукт, у мене у відтінку 1N-Light Neutral. Це справді перекриваючий коректор, точно не раджу наносити його на зону під очима, а от пігментація, постакне та ділянки, які хочеться вісвітлити - саме те, що треба для нього. Я спочатку беру трошки засобу на палець і точково наношу на необхідні місця, далі треба почекати десь 30-60 секунд, щоб коректор став більш сухим - і потім розтушовувати (пальцями/спонжем/пензлем). Засіб дуже економний, пігментація чудова, тож вистачить реально надовго. В мене від довгого та активного використання під кінець баночки відпав спонжик, тож тепер дістаю паличкою останні краплинки)))

Мої консилери та коректори

Його переваги: легка та водночас стійка текстура, відтінок персиково-рожевого напрямку з додаванням ледь помітного блиску (в мене номер 1). Мені достатньо однією краплинки, наношу в куточок ока і потім акуратно притискаючими рухами розношу навколо. На мені цей коректор не скочується, не забивається в дрібні зморшки, тож нема потреби навіть фіксувати пудрою. Чудово перекриває синій відтінок і одразу піднімає настрій=))

Цей коректор з проф.лінійки я придбала кілька рочків тому. Тоді шкіра була в ненайкращому стані (а якщо точніше, то ближче до червоного відтінку))). Звісно, це перш за все проблема правильного догляду і делікатних засобів для очищення, та мені дуже хотілося це приховати в моменті через урочисту подію. Тому я згадала курси візажу та основи колористики і обрала коректор м'ятного відтінку задля гарного маскування.

Також на прикладі сліду від опіку намагалася показати ефект від кольорового маскування - спочатку нанесла трохи зеленого коректора, а зверху - бежевий. Результат досить непоганий, враховуючи, що опік має неоднорідну текстуру і доволі таки помітний на руці.

Щодо стійкості - тут шайбочка від Cinecitta в аутсайдерах, адже змилася водою з миючим засобом. А от продукти від Estee Lauder вражають, не тільки мило, а й не кожна міцелярна вода з ними впорається. Тож, якщо ви не можете знайти коректор, що не сповзе з вашого обличчя протягом активного дня - дуже рекомендую.

Neve Cosmetics Nascondino Double Precision Concealer - це натуральний продукт від італійського бренду. Окрім приємного складу, він дуже зручний - адже має гострий кінчик, а з іншого боку - олівець широкий. Мені дуже подобалось ним користуватися, адже буває, що коректор погано лягає на випуклі частини, а тут все ідеально маскується. Також завдяки олійкам та алое засіб можна використовувати на зону під очима - два в одному. Тож, коли я використаю свій Double wear, хочу повернутися до цього диво-коректору!

А які ваші улюблені засоби для маскування?)