Iryna Koval

Shelly | Зміцнювальна сироватка для нігтів з олією жожоба та вітамінами А, Е

Shelly | Зміцнювальна сироватка для нігтів з олією жожоба та вітамінами А, Е

Після невдалого досвіду з гель-лаком, мої нігті потребували особливого догляду, і я вирішила спробувати зміцнювальну сироватку від Shelly.

Сироватка представлена в стильній скляній тарі зі зручною пипеткою для нанесення. Приємний косметичний аромат, який лишається на руках довгий час. Текстура продукту рідка та має маслянисту основу.

Завдяки цій формулі сироватка миттєво вбирається в нігтьову пластину і шкіру, не залишаючи липкого сліду.

Shelly | Зміцнювальна сироватка для нігтів з олією жожоба та вітамінами А, Е

Isopropyl Myristate, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Rice Germs (Oryza Sativa) Oil, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Tocopherol Acetate, Retinyl Palmitate, Parfum.

  • Isopropyl Myristate: Забезпечує гладкість і легкість нанесення.
  • Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil (олія жожоба): Володіє зволожувальним та антибактеріальним ефектом, допомагає уникнути ламкості нігтів і зволожує кутикулу.
  • Rice Germs (Oryza Sativa) Oil (олія рисових висівок): Утворює захисну плівку, яка запобігає випаровуванню вологи, зберігаючи відновлювальні властивості шкіри.
  • Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil (олія мигдалю): Зміцнює нігтьову пластину, покращує ріст нігтів і усуває сухість.
  • Tocopherol Acetate (вітамін Е): Має антиоксидантні властивості, сприяє відновленню та живленню шкіри.
  • Retinyl Palmitate (вітамін А): Робить шкіру навколо нігтів еластичною, сприяє стимуляції природних процесів росту нігтів.
  • Parfum: Приємний косметичний аромат, який залишається на руках протягом тривалого часу.

Що стосується гігієни та безпеки, продукт не містить шкідливих речовин, а вибір органічних компонентів говорить про відповідальний підхід бренду.

У мене вже був позитивний досвід з продукцією Shelly, і ця сироватка не виняток. Її регулярне використання робить нігті міцними та доглянутими, а природні компоненти забезпечують ефективний догляд та відновлення. Вона зволожує кутикулу, стимулює ріст нігтів та запобігає їх ламкості.