YuliHrytskoff

Регенерувальний крем для рук "Бельгійський шоколад" від Dermacol

Регенерувальний крем для рук "Бельгійський шоколад" від Dermacol

Ніщо так не видає вік жінки, як руки... Саме тому догляд за шкірою рук повинен бути не менш ретельним, аніж догляд за шкірою обличчя. І, в першу чергу, цей догляд повинен базуватися на регулярному зволоженні. Тому крем для рук - це мій маст-хев в щоденному догляді за шкірою рук. Всі літні місяці я користувалася Регенерувальним кремом для рук "Бельгійський шоколад" від чеського бренду Dermacol, тому радо поділюся своїми враженнями від нього у даному дописі.

Спершу - декілька слів про оформлення (дизайн) продукту. Крем поміщений у красивий кольоровий тюбик, який дозволяє зберігати продукт у вертикальному положенні. На звороті тюбика - стандартна інформація про продукт від виробника. Кришечка відкидна, відкривається легко, однак крем крізь неї не протікає.

Ну а тепер про сам крем

Склад крему непоганий! Більшість компонентів все ж таки синтетичного походження, однак немає якихось потенційно небезпечних для здоров"я складників. Також в складі є комплекс рослинних екстрактів.

Консистенція в крему - густого молочка, завдяки цьому він дуже економно використовується і вистачає його надовго.

Запах - просто неймовірний! Апельсиново-шоколадний, дуже "смачний" і зовсім ненав'язливий. Аромат довго залишається на руках.

Розприділяється по шкірі легко, якщо не переборщити з кількістю - швидко вбирається, не залишаючи на шкірі плівки, жирності чи липкості. У зв'язку із цим чудово підходить для денного використання.

Щодо зволоження, то воно присутнє, однак не дуже інтенсивне. Ефект від крему радше косметичний, аніж лікувальний. Тому крем підійде більше для догляду за безпроблемною шкірою рук, або ж для денного догляду, коли хочеться просто трішки зволожити шкіру після миття рук.

В цілому, я кремом залишилася задоволеною! Тверда четвірка і до покупки рекомендую!

Регенерувальний крем для рук "Бельгійський шоколад" від Dermacol