Lily♥️

ТОЙ САМИЙ СКУЛЬПТОР SHEGLAM Sun Sculpt Liquid Contour

ТОЙ САМИЙ СКУЛЬПТОР SHEGLAM Sun Sculpt Liquid Contour
ТОЙ САМИЙ СКУЛЬПТОР SHEGLAM Sun Sculpt Liquid Contour

Сьогодні оцінюємо мою новорічну новинку, це рідкий контур SHEGLAM.

  1. ПАКУВАННЯ . Я ще той естет , тому тут немає жодних зауважень, це дуже красивий продукт від оформлення і поєднання кольорів, якості футляру і звичайно самого дизайну. 10/10
  2. ЯКИЙ В ДІЇ. Контуринг досить добре пігментований, має приємний карамельний аромат, легко розтушовується та гарно лягає , без плям. Має високу стійкість так кремову текстуру. Спонж зручний. Робоча поверхня спонжа складається з м'яких густих ворсинок, які чудово вбирають продукт. Завдяки такій структурі нанесення стає легким, рівномірним і економним. Проте я ще поки не навчилася гарно з ним працювати, так як не часто фарбуюся, спробую на НР. 9/10
  3. ПАЛІТРА ВІДТІНКІВ. Кольорів достатньо для того, аби обрати свій ідеальний, я обрала максимально холодний відтінок SOFT TUN. (холодний світло-коричневий відтінок). Думаю він підійде більшості дівчат. 10/10
  4. ВАРТІСТЬ . Ціна на цей продукт може суттєво коливатися від 290грн по акції до 500 грн,але за 5 гр продукту ціна досить приємна, тому тут 9/10.
  5. СКЛАД. Тут для мене найцікавіше питання, країна виробник Китай, а що в середині ? Давайте заглянемо. Це веганський продукт, який не містить у складі алкоголю, тальку та парабенів. Тому тут також мене влаштовує. 9/10.

Рекомендую спробувати, бо це не лише дуже красивий продукт, а й не менш привабливийта дієвий в середині. Він дійсно не просто так зацікавив тисячі girls , можу сказати точно.💗

Взагалі бренд SHEGLAM настільки зараз в тренді, що я точно хочу спробувати ще ініші їх продукти, а саме бальзам для губ, румʼяна та хайлайтер!

ТОЙ САМИЙ СКУЛЬПТОР SHEGLAM Sun Sculpt Liquid Contour
ТОЙ САМИЙ СКУЛЬПТОР SHEGLAM Sun Sculpt Liquid Contour
ТОЙ САМИЙ СКУЛЬПТОР SHEGLAM Sun Sculpt Liquid Contour
ТОЙ САМИЙ СКУЛЬПТОР SHEGLAM Sun Sculpt Liquid Contour
ТОЙ САМИЙ СКУЛЬПТОР SHEGLAM Sun Sculpt Liquid Contour
ТОЙ САМИЙ СКУЛЬПТОР SHEGLAM Sun Sculpt Liquid Contour
ТОЙ САМИЙ СКУЛЬПТОР SHEGLAM Sun Sculpt Liquid Contour